Lista ocen Renault Megane I Sedan (100) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wielkiwal_2005
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kupowałem ten samochód jako auto używane więc o cenie w sumie nie ma co mówić. mimo to jako kupiec przepłaciłem , a przy sprzedaży straciłem.
~załamany
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
szybko traci na wartości gdyby nie fakt usterek to byłoby świetnie bo autko ma naprawde duzo fajnych bajerów i jak na 8 latka to jest bogate
~a-lex
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
za tą cena nie znajdzie sie bardziej komfortowego, BEZPIECZNEGO i ekonomicznego auta, no chyba ze wersje w dieslu lub w wersji dla ubogich - gaz.
~Henryk Nowak..1959...
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za tę cenę ,chyba nie dostanie się nowego modelu z takim wyposarzeniem w żadnym salonie ..Tylko Reno ,jeszcze coś daje ..Jest się z czego cieszyć ..
~Andrzej
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Cena nowego samochodu jest chyba za wysoka w porównaniu z innymi markami. W zamian samochód potrafi się odwdzięczyć niezawodnością i dać satysfakcję kierowcy.
~Paweł omegga@irc.pl
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
Za taka kase masz dobre auto ale noe mozesz byc bezrobotnym aby miec na usterki ktore wczesniej czy pozniej sie przytrafia.
~marco_j@op.pl
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
W tej cenie trudno znalezc,tak wygodne i dobrze wyposazone autko. a pozatym ladne ktore do dzis wyglada atrakcyjnie. Moge polecic!!
~filip
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
za 18000 tys klima pelna elektryka cd alumy centralny zamek zmieniarka plyt szyberdach to mysle ze sie oplacalo
~katowiczanin@o2.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochod kosztowal dobre 20% mniej, niz Golf i przez ponad 5 lat i 150.000km nie ulegl zadnej powaznej awarii.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Sedan
8,1
7,8
~Shadow
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przesiadłem się z Opla Corsy z 1995 roku. Moje "nowe" Renault to cudo ! Pełna elektryka - a silnik jak dostanie obroty cudo !!!
Renault Megane I Sedan