Lista ocen Renault Megane I Sedan (100) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek84@onet.eu
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jesli szukasz auta ekonomicznego, cichego, wygodnego, ladnego i NIEZAWODNEGO to kupuj Francuza. Bron Boze Niemca!!! W niemieckich autach placisz za znaczek, nie za komfort czy bezawaryjnosc (mam na mysli Volkswagena i Opla). Ocena: 5+
~Tomek...
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto warte swoich pieniędzy. Nie ma aut idealnych. Wszystkie się psują, żadziej bądź częściej. Poza hamulcami (które denerwują, ale hamują) i cewkami tak naprawde po 5 latach nie mam się do czego przyczepić. Jestem zadowolony. Pozdrawiam...
~jack1104
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Pojemne, całkiem przyjemne dla oka tanie w zakupie i eksploatacji auto. Wersję classic niektórzy mylą z większą laguną. Wyposażenie (klima, elektryka szyb, sterowanie radiem przy kierownicy)wystarczające do codziennej jazdy.
~ghetto.pimp
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
bardzo dobra, potrzebowałem szybko taniego auta. w 2008 kupiłem rocznik 1999 za ok 4000 zł od znajomego (ostrzegał że to raczej proteza niz prawdziwe auto) i tak został ze mną przez trzy lata, robiąc swoją robotę kiedy potrzebowałem
~Maciek
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za taką cenę jaką sprzedałem ten samochodzik jestem przekonany, ze nie ma lepszej propozycji na rynku. Praktycznie za grosze(jak na taki samochód) można mieć duży, dynamicznybardzo wygodny i praktyczny samochód.
~sadi
Sedan 1.6 e 90KM 66kW
Jeżeli ktoś chce auto poniżej przeciętności, które bardzo ładnie wygląda i nie dużo będzie się z niego korzystało - to jak najbardziej polecam. Ja z pewnością nie kupie ponownie tego .....
~jacek
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za tą cenę (15000) , z takim przebiegiem i wyposażeniem (klima, ABS, cztery airbagi, pełna elektryka szyb i lusterek, roleta na tylnej szybie itp.) to chyba nic lepszego się nie znajdzie.
~Linoge
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
sądzę, że przy cenie obecnych używek, można spokojnie polecić. trzeba tylko uważać, żeby na zgniłe jabłko nie trafić. ale to już zależy od sprzedającego. autko godne polecenia.
~Marcin
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Obecnie ten model można dostać za 3000 - 4000, więc jeśli jest zadbany, to taka kwota za całkiem solidne i pierwsze auto jest świetna moim zdaniem.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~beny
Sedan 1.9 dCi 102KM 75kW
Za śmieszne pieniadze można mieć naprawde fajnedo DCI, gdzie za te pieniadze kupi sie zajechanego ze strasznycm przebiegiem Golfa czy tym podobne.
Renault Megane I Sedan