Lista ocen Renault Megane III Grandtour (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lennyx
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Auto mam na razie kilka miesięcy ma już 146 tys. Jak na razie musiałem zajrzeć do jednej żarówki podświetlającej tablicę rej. z tyłu (nie było styku). Również mam problemy z czujnikiem uderzenia od poduszek w prawym słupku, czasami auto na kompie zgłasza błąd, ale podejrzewam brak dobrego styku na wtyczce pod fotelem pasażera lub czujnik do wymiany. Ogranicznik prawych drzwi równiez do wymiany bo strzela podczas otwierania, podobno taka wada...
~Dammit
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Tu mogłoby byc odrobinę lepiej. Potrafią skrzypieć przednie lewe drzwi (a w zasadzie coś wewnątrz tych drzwi. Czasami jak ruszam na zimnym silniku drży taj jakby koło dwumasowe?? Karta hands free czasami nie zamyka auta po odejściu od niego. Po odejściu od samochodu samochód automatycznie się zamyka, składa lusterka ale nie domyka okien drzwi - to już jest głupie. Po wciśnięciu dwukrotnym na karcie kluczyka zamknij zrobi to bez problemu - to...
~Moje 1 renault
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Cały czas coś gdy już człowiek myśli że to już zrobił tyle to co ma się zepsuć a tu zaś. Silnik cały kapitalka Pekniete węże od chlodnicy Szyba przednia Koło zmiennych faz Złamany bagnet Woda w bagarzniku Lampa 3 stopu Strzelające ograniczniki I wiele innych objawów związanych z elektryka która żyje własnym życiem.
~Michał
Grandtour 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Przez 70 tyś km = 2 lata : zamek klapy bagażnika przy 200 tyś przebiegu ( kilka razy trzeba było czasem klikać ) termostat przy 200 tyś przebiegu po 2 tygodniach zimą na parkingu 2 łączniki stabilizatorów ( 2 x 80 zł ) alarm zwariował - demontaż 150 zł poza tym tylko eksploatacyjne wydatki
~Megane ?
Grandtour 1.5 dCi 85KM 63kW
To co winych autach zawieszenie torowiska i drogi w polsce sa takie jkie są, koszty naprawy i to jest najlepsze drążek 25 zł inne części niewiele drosze ( zdziwko mnie złapało jak miałem placic za naprawe zaieszenia i nie mowa o drążku tylko wszystko wahacz itp.)
~Michał
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Po niezapowiedzianych i niezdiagnozowanych przez mechaników awariach elektroniki unieruchamiających samochód było trochę obaw. Myśli z tyłu mojej głowy, że auto znów stanie w trasie. Jednak później awarie się uspokoiły i wszystko grało jak trzeba.
~artursa
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Po roku jazdy tym samochodem wymieniłem radio i komplet hamulców na tylnej osi. W zimę zamarzł ręczny i zaciski trzymały. Trochę mnie to zdziwiło bo miałem różne auta i w żadnym nie miałem takiego przypadku. Ale wymienili na gwarancji.
~kplochy@wp.pl
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Jak na razie w porządku wszystko, ale UWAGA zaczyna się przecierać skóra na kierownicy i drążku biegów jak i na drążku od ręcznego. Co zaczyna mnie irytować bo po 25.000 to jakieś nieporozumienie!!! Poza tym jak na razie wszystko OK
~megan_nnn
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Wycieraczki źle wyprofilowane pióra, Notoryczny problem z radiem ( blokuje się przy odtwarzaniu mp3), po 10 miesiącach przestała działać częśc kontrolek od ogrzewania, zapalniczka działa lub nie jak ma ochotę
~Tomasz
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
nie zawiodłem się jeszcze, raz nie odpalił ale jak się okazało przy wymianie filtra paliwa nie zalali dobrze i pojawiło się powietrze, odpowietrzenie dziecinnie proste (pompka pod maską)
Renault Megane III Grandtour