Lista ocen Renault Megane III (262) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 254 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hiciu_24
Grandtour Facelifting 2.0 16v 140KM 103kW
Renault ze względu na eksperymenty z zielonym szaleństwem (downsizing) oraz zakładaną awaryjność nie jest faworytem kupujących na rynku wtórnym. Z tego powodu cena modelu pomimo panującej na rynku wtórnym drożyzny jest atrakcyjna.
~MoRo_
Grandtour 1.6 16v 110KM 81kW
Patrząc na obecne ceny używanych samochodów, w porównaniu z innymi modelami w tym segmencie, w mojej ocenie wypada bardzo dobrze. Pod kątem wyposażenia i jakości samochodu, nie mogę stwierdzić, że "przepłaciłem".
~Newbojkot
Grandtour 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Kilka dni temu przeszedł przegląd rejestracyjny - kontroler sprawdził go bardzo dokładnie i powiedział że stan jest bardzo dobry. Aż był zdziwiony. Czegóż chcieć więcej ? Szkoda że późniejsze generacje juz nie zbierają takich ocen.
~Maciek
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Słabo wszędzie coś puka trzaski z deski rozdzielczej na boczkach cóż z tego że mam miękka deskę rozdzielacza jak mi skrzyp wszystko wokół niej spasowanie jest tragiczne to astra g lub h miała lepsze niż to auto.
~Witold
Coupe Facelifting 1.4 TCe 130KM 96kW
Piszę o zakupie używanego auta 6-10 letniego . Pomijając golasy za niewielkie pieniądze dostajesz auto dobrze wyposażone ,nie rdzewiejące, z prostym silnikiem z turbo, ciche,z bardzo trwałym zawieszeniem, bezpieczne.
~bartol_kbk
Coupe 2.0 dCi 160KM 118kW
Jak za te pieniądze otrzymujemy super auto ( dla 1 lub 2 osób) . Trwałość silnika jak razie super. Zawieszenie też daje radę. Sprzęgło przy 130 tyś juz powoli odmawia posłuszeństwa. Spalanie bardzo dobre jak na te osiągi.
~Hr'k
Grandtour Facelifting 1.2 TCe 115KM 85kW
Nie jest zupełnie tanie i powoli wraz z przekonywaniem się rynku do Renault drożeje, ale relacja ta jest nadal zachęcająca, a nie sztucznie nadmuchana jak w przypadku VAGów które mnie skutecznie do siebie zraziły.
~Pollini
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Co tu dużo pisać, porównać należy konkurencję co oferuję w podobnym przedziale cenowy... No właśnie nawet koreańcy zaczeli sobie liczyć za pierdoły, o niemcach nie wspomne i tych ich downsausingowych silnikach.
~gilmo
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Kupiony w wyprzedaży rocznika na początku roku, więc cena sensowna, ale też bez szału w stosunku do konkurencji. Fajna oferta kredytu 50/50. Ale ujawnione usterki, zwłaszcza "łaciata" karoseria, psują opinię.
~Edward
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Za samochód z pełnym wyposażeniem zapłaciłem fajną cenę, do tego dodatki w postaci kompletu opon zimowych Continental, i co najważniejsze - serwisowanie i gwarancja samochodu przez cztery lata za 299 zł/przegląd z wymianą oleju.