Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RanoManiak21
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Samochód wygodny dla rodzin lecz według mnie nie jest niezawodny. Obecnie posiadam VW Sharana którego mogę z pewnością polecić dla wszystkich co sie poznali na reni
~madins
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Bardzo dobry dobry samochód, wytrzymały, ekonomiczny, ogromny bagażnik. Sąsiad ma już drugiego, poprzednim zrobił na gazie 350 tys. bez zaglądania do silnika.
~Domcio181
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Pięknie wygląda,wygodny,dużo miejsca,oszczędny,dynamiczny(czuje się jakbym jechał z 140 pod maską)-super przyśpiesza
~zajac................
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jak za taka cene to naprawde super , nadaje sie dla rodziny jak i malej dzialalnosci jak i na wakacje (bardzo wszechstronny
~Juwe
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Samochód rodzinny: za przestrzeń duży plus, ale nie wytrzymuje dużych przebiegów. To mój pierwszy i ostatni SCENIC i RENUALT.
~Marek Nowak
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
samochod srednio zmieniam raz na 3 lata, wiec troche tych samochodow mialem, ale gdy teraz bede zmienial zmienie napewno na scenica
~sniezko@go2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Naprawa kilku rzeczy podobno ten rocznik tak ma.kolektor wydechowy,wydech,tarcze,skrzynia biegów ,ale robię 80 tys rocznie w sumie ok.
~Irydius
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Mały samochód rodzinny o zaskakująco dużym prześwicie i równie zaskakująco dużej awaryjności.
~Krzysztof
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Posiadam 7 lat.Przejechałem ponad 160 tyś.km.Nie zawiódł nigdy jak do tej pory.WYMIENIAM WSZYSTKO NA CZAS.
~xxx
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
dużo usterek, ale wynikają one być może z zaniedbania auta przez poprzedniego właściciela
Renault Scenic I Minivan