Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (58) - Całokształt

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aniek
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Bardzo wygodny, dobrze się prowadzi, trochę podatny na przechyły w czasie pokonywania szybkich zakrętów. Prześwit podwozia wystarczający do turystycznych wyjazdów w teren. Duża ilość schowków. Bardzo funkcjonalne wnętze. Ogólnie: wdzięczne rodzinne auto.
~rafik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Jestem zadowolony z tego samochodu, chociaż, zaczęły sie pojawiać ogniska korozji, które sie bardzo szybko rozprzestrzeniają, radze korzystać z porządnego zakładu blacharskiego, bo ja tak nie zrobiłem i po 2 miesiącach od nowa zabawa z rdzą w tych samych miejscach
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ogólnie - gdyby nie te problemy z silnikiem i mniejsze zużycie paliwa było by całkiem dobrze - może w moim egzemplarzu silnik był bardziej zawodny niż w innych - miejsce wewnątrz, pozycja za kierownicą, łatwość prowadzenia i manewrowania stawia go wysoko!
~MajaS
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Mimo, iż mam to auto dopiero od ośmiu miesięcy, uwielbiam je. Przestronne, wygodne, duży, pakowny bagażnik- co ma ogromne znaczenie dla mojej rodziny. Prowadzi się je BARDZO DOBRZE. Następne moje auto, to na pewno będzie SCENIC.Gorąco polecam!!!
~Piotr -Zamość
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
auto super do dalszych podrózy. Pakowne i bardzo wygodne, fotele przednie szczególnie jak na takie auto. Wiele praktycznych schowków. Jedynie zwykłe 1.6 w benzynie, a takie mam ma zdecydowanie za małą moc. Ogólnie mocna 4
~Ziele
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ogolnie dobre auto stworzone do wyjazdow, wycieczek i dlogich tras gdzie jest najekonomiczniejsze i sprawdza sie najlepiej dla rodziny najlepiej 4 osobowej plos male dziecko wtedy sie wszyscy pomiescza idealnie ;]
~podly1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Samochód dający poczucie komfortu, przestronny, rodzinny, miękki i wygodny. Niestety nieco awaryjny - trzeba o niego bardzo dbać i spokojnie nim jeździć. Scenic potrafi się za to odwdzięczyć za dobrą opiekę - polecam.
~PINIO 07
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
AUTO WYGODNE NA DŁUGICH TRASACH, CICHE, POJEMNE BAGAŻOWO,PRZESTRONNE,DUŻO SCHOWKÓW. PRZY SERWISOWANIU NIEZAWODNE,W MIARĘ OSZCZĘDNEJEDNAK PRZY OSTREJ JEZDZIE POTRZEBUJĄCE PALIWA. POLECAM LUDZIOM STARSZYM ORAZ RODZINIE Z DWUJKĄ DZIECI.
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Moim zdaniem to jak najbardziej doskonałe auto rodzinne, w cenie do 10 000 nie kupiłbym lepszego auta typu Van, w takim stanie i wolę kupić Renault niż jakiegoś zajechanego Vw Sharana...
~ario
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
po 155.000 wymiana katalizatora i kolektora cena kolektora w serwisie 600 na giełdzie 200 , oryginał katalizatora 2.200 zamiennik z metalowym wkładem 550,były robione pomiary i wszystko w granicach normy
Renault Scenic I Minivan