Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW 2000-2003 (153)

~Marshall1
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Silnik jest ok, nie moge narzekac, ze nie jest za mocny, bo widzialy galy co braly. Niezawodnosc jak najbardziej ok, nigdy mnie nie zawiodl, nie zgasl. Twierdzi sie, ze te auta mialy slabe turbiny, ze padaly. Mi nigdy nie padla, a przejechalem tym autem 30 tys km w jego starym okresie uzytkowania (mial 222 tys km kiedy go kupilem w Holandii). Poza tym, lalem paliwo i jazda. (Silnik)
~Y
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Najlepsze auto jakie miałem przyjemność posiadać. Średnio nadaje się do przewożenia ładunków o dużych wymiarach (skomplikowany demontaż kratki), za to jest idealny do podróży (komfort dla pięciu osób). Przejechał właśnie z trzema osobami i dużym ładunkiem niemalże 3300 km bez przerwy i nikt z pasażerów nie narzekał na niewygodę.
3,4
~rav190
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Pierwszy i ostatni francuz. Kupiełem ze względu na funkcjonalność, ale po za nią samochód nie oferuje niczego dobrego. Jest kiepsko wykonany. W porównaniu do aut japońskich czy niemieckich, renault przypomina mi plastikową zabawkę. Może trafiłem na zajechane auto, ale często miałem z nim problemy. Na szczęście już go sprzedałem:)
~ABCD
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Trafiłem na znakomity egzemplarz. Turbo pracuje przepięknie. (Silnik)
~swimrad@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
fajne rodzinne autko, mało pali, częci zamienne w przyzwoitych cenach ( poza j.w.)
~gottri
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Zdecydowanie nie dla pedantów przeżywających pół nocy skrzypiące siłowniki bagażnika ... dla reszty, a zwłaszcza dla rodzin z dzieckiem na wypady ... fantastyczny
4,1
~Art
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Nie żałuje kupna tego auta jest bardzo ekonomiczne nawet jak zapakuje rodzinę i jedziemy na wakacje.Jadąc piątym biegiem nie boje się wyprzedzać.Znajomi żartują że w samochodzie mogę robić imprezy tyle jest w nim miejsca.Trzeba jednak dbać o auto tankować dobre paliwo ,wymieniać olej i filtry kiedy jest już czas ,pamiętać też należy o przeglądach zawieszenia(polskie drogi) w tedy samochód nam się odwdzięczy .
3,5
~wpasich@wp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Mam nadzieję, że to co miało się wysypać, to już się wysypało. W końcu to nie pierwszy mój Renault, a poprzednie były niezawodne. Poza tym ciekawy design i wygodne rozwiązania. Jak na rodzinny samochód to mógł by mieć większy bagażnik.
~siomek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Fantastyczny samochód rodzinny, wygodny i doskonałe osiągi
~Arczi115
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
bardzo zaskoczyła mnie cicha praca diesla; kolejnym sprawa ekonomia 1,9dci; bałem sie ze przy tak dużych gabarytach nadwozia spalanie będzie wysokie a tutaj przy jezdzie 120km/h na trasie spokojnie zamyka sie w 6 litrach na setkę (zakładając dynamiczną jazdę), przy jeździe ekonomicznej 5l. z małym haczykiem :-); dodam ze zrobiłem 50 000km przez rok i nic nie wymieniałem, a w tym ok 25 000 zrobione po chip tuningu, moc podciągnięta na ok... (Silnik)
Renault Scenic I Minivan