Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW 2000-2003 (153)

~pawel_w@maxpress.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Miałem różne pojazdy i ten jest jak do tej pory najlepszy. Po blisko 2-letniej eksploatacji, stwierdzam iż pozostanę przy tym modelu. Przy czym faktem jest, że wskutek wady konstrukcyjnej silnika serwis musiał go wymienić po 2500 km. Ale od tej pory bez zarzutu.
~Marcin
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Elastyczny. Może nie jest super dynamiczny, ale jak na auto rodzinne w zupełności wystarczy. W trasie wyprzedzanie nie sprawia trudności. (Silnik)
~arka@malbork.com
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Świetny samochód dla rdzinnych wyjazdów, o dużej objętości bagaznika, wielu niżle dostępnych schowkach i innych drobiazgach ułatwiających podróże. Świetnie zachowuje się przy długich podjazdach i pomimo dużej masy nigdy nie traci na mocy. Jednak dla właścicieli wąskich garaży może być sporym kłopotem. Czuły na boczne podmuchy wiatru.
~elo
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Dobry komfort,wygodne siedzenia,ładny środek,ekonomia,bdb i mocny silnik Pierwsza awaria była przy 90 tyś km napinacz paska 400zł,potem coś przy 160 tyś,a auto mam od nowości. Obecnie 250 tyś km i oryginalne wtryski i turbo,pompe robiłem przy ok 200 tyś 1400 zł. Auto ma dwie wady,pierwsze to brak automatu a druga to to że mi się znudził,bo jeżdżę nim już 8 lat
~doktorek@skynet.be
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
To byl trafiony zakup, zreszta w swojej klasie nie ma konkurenta wartego swojej ceny. Nastepny bedzie Scenic albo Espace. Jedna uwaga: firmowe radio jest do niczego i bylo moim bledem zdecydowac sie na nie.
4,1
~maciocha@interia.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Wygodny samochód do jazdy po mieście i w trasę dla 4 osób lub mniejszych dzieci. Mnóstwo skrytek na drobiazgi, oszczędny, dynamiczny silnik, świetna automatyczna skrzynia biegów.
3,2
~Paputek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Poza spora przestrzenią w środku i doskonałym spalaniem i jakimś tam wyglądem (nie chce się od razu zygać) nic specjalnego, ogólnie wpieniające drobiazgi co chwile trója życie.
~Bogdan
jeden z lepszych samochodow dla 5 osobowej rodziny
~wndc
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Po wymianie rozrządu, pompy wody,oleju + dobre paliwo. Do 120/h cicho pózniej robi się głośno (Silnik)
2,5
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
kupiłem to auto gdyż czytałem o tym właśnie modelu jako niezawodny i wspaniały a to jak dotąd największa porażka byłem posiadaczem różnych marek WV AUDI OPEL FIAT FORD MERCEDES NYSA ŻUK ALE TO NAJBARDZIEJ AWARYJNE auto jakie dotychczas miałem straciłem na ten samochód jakiś 6 tyś przy przejechaniu 12000tyś kil w czasie 1-roku
Renault Scenic I Minivan