Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW 2000-2003 (153)

~mal.krzysiek@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
jak na złą opinie o francuzach to każdemu życzę takiego samochodu pod warunkiem że jest serwisowany dla rodzin na wyjazdy bardzo funkcjonalny i wygodny . Krótko mówiąc fajne auto
~66tor66@vp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
wygodny,zwinny, z małym apetytem, niezły wygląd, niezłe wyposażenie, polecam
3,7
~sławek 605570018
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
silnik dosć dynamiczny, mało paliwozerny, awaryjny ale chodzi o bzdety, częsci drogie (Silnik)
4,1
~Robert
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
jakiś mankament, chodz nie wielki to piski w środku które biorą się z np. deski rozdzielczej, półek. Drogie części.
2,9
~Mefi
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Słaba kultura pracy, jest w rodzinie już dosyć długo, lecz ciągle znajdzie się coś co nie działa tak jak powinno (Silnik)
~norco91@op.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Doskonałe auto dla całej rodziny. Godne polecenia. Cena niezaduża, niezamała ale opłacalna!
~paolo691@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
samochód dobry, tylko niektóre serwisy nie mają pojęcia o samochodach. brak podstawowego pojecia! ciekawe kto daje takim autoryzacje......nie zajeżdzajcie do serwisu Renault w Puławach!!!!!!!!
~pawel_w@maxpress.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
przyzwyczaiłem się do "sztywności", dodaje ona poczucia pewności trzymania się na drodze. (Układ jezdny)
~grzesp
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Nie żałuję zakupu tego autka, warto kupić dobrze wyposażone. Klima automatyczna to podstawa.
~Piotr
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Wygodny, ekonomiczny czego więcej trzeba. Ma piękną sylwetkę, jego następca już nie jest tak ładny. Polecam ten samochód!
Renault Scenic I Minivan