Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW 2000-2003 (153)

3,2
~kierdontwardy@tlen.p,l
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
5 razy odkręciła mi się od bloku silnika [mimo że jeżdi nim moja żona] (Skrzynia biegów)
~AREK
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
POSIADAM SCENICA PONAD 2,5 ROKU I PRZEJECHAŁEM NIM PONAD 50000 KM., SAMOCHÓD SPRAWUJE SIE OK Z JEDNYM WYJĄTKIEM ZA DELIKATNA SKRZYNIA BIEGÓW, DLATEGO RADZE ABY NIE STARTOWAĆ ZE ŚWIATEŁ Z PISMIEM OPON
3,3
~ololo@xp.tp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Ogólnie fajne auto, wysokie, przestronne jednak ogrom plastików może trochę denerwować. No i ten ponawiający się problem z układem elektrycznym (komputer pokazuje awarię układu hamulcowego i wyłącza ABS, włączają się świece żarowe-same przy dużych prędkościach). Pomimo tego polecam, za stosunkowo niewielkie pieniądze otrzymujemy dobrze wypasione rodzinne auto, no i bezpieczne.
3,5
~magdalenaholownia@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Generalnie scenik należy do niższej klasy aut luksusowych.
3,5
~wu
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jedyny plus to wygodna pozycja za kierownicą i praktyczność - duża paka, reszta to już gorzej
4,1
~Adam
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Auto dla rodziny 4 osobowej + pies idealne, małe spalanie, dostępność części no i cena części, dla zwykłych zjadaczy chleba, niczego więcej nie trzeba. dużo napraw można samemu zrobić, samochód nie skomplikowany. Mało dbam o niego a on jeździ i jeździ. Jak by mi ktoś kazał wsiąść i jechać teraz w trasę 2000 km to beż żadnego wahania bym pojechał i nie bał bym się że gdzieś stanę, czego nie można powiedzieć o wielu nowych markach. Tak że...
~Misiek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Autkem naprawdę jeździ się super nie miałem jeszcze poważniejszej usterki w tym samochodzie!!!
~komtech@tenbit.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Najwiekszą zaletą jest silnik - dynamiczny i oszczędny, a także komfort jazdy. Fotele dobrze wyprofilowane i dobrane. Jadący z tyłu też mają wysoki komfort podróżowania. Mimo swojej ceny godny polecenia
~jarni
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Po prawie roku użytkowania jestem bardzo zadowolony.
~komtech@tenbit.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Nic sie nie pogorszyło, bez żadnej awarii, w zimie przy -20 pali bez problemu (Silnik)
Renault Scenic I Minivan