Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW 1997-2000 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~em memil@go2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Zarówno z przodu i z tyłu bardzo dużo miejsca zarówno na nogi jak i nad głową. Przy przesuniętych tylnych fotelach wózek wchodził w pozycji wzdłużnej, i było bardzo dużo miejsca w bagażniku na inne rzeczy. Uwaga, poprzedni właściciel mojego samochodu zamarzył sobie głośniki w tylnej półce - ogólnie bardziej te głośniki i kable przeszkadzają, niż pomagają. Bardzo uciążliwe to jest. Samochód posiada bardzo dużo schowków, między innymi w fotelu...
~sanford75@o2.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Wielka szyba przednia i wysoko usytuowane fotele potęgują poczucie przestrzeni. Tylne fotele są umieszczone amfiteatralnie tj. siedzi się wyżej niż z przodu i przez to pasażerowie z tyłu mają trochę lepszą widoczność. Poza tym z tyłu jest bardzo dużo miejsca na nogi, o wiele więcej niż w niejednej limuzynie i nie siedzi sie skurczonym tylko bardzo swobodnie. Poza tym można lekko pochylić oparcia tylnych foteli do tyłu (tylko skrajne w opcji 2+2)
~kamionek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Tu jest bardzo duzo pisania.Poprostu doskonałość.Z przodu siedzi się bardzo wygodnie,nie stuka się łokciami.Dużo schowków a wymienić trzeba zwłaszcza wysuwane szuflady pod przednimi fotelami oraz schowki w podłodze pod tylnymi oraz pod nogami tylnych pasażerów. Bagażnik bardzo pojemny a po wyciągnięciu tylnych foteli,przewoziłem ostatnio segmenty wielkości dorosłego człowieka.Wielka 6stka
~krzysiek
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Tutaj nie ma sie do czego przyczepić. Chociaż tylne siedzenia raczej dla dzieci ( dośc wąskie) Typowe auto rodzinne. Duży bagażnik z możliwością powiekszenia dzięki przesuwanym , składanym i wyjmowanym tylnym fotelom. Włożyłem wanne 150 cm długości, zamknąłem klape i w drogę.
~Tomek setunia_1969@vp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Ważę 110kg przy wzroście 170cm. Jest to jeden z niewielu samochodów do którego wsiadam bez zadyszki. Doskonałe mozliwości zmiany pozycji za kierownicą, ale uwaga - bardzo niewygodny fotel -co 100km muszę robić przerwę w podróży bo mnie d... boli.
~krosant
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Jak na te klase auta wzor, chociaz uwaga dla wozacych dzieci w fotelikach - bardzo waskie fotele z tylu zintegrowane z klamrami pasow, po wlozeniu fotelika, zapiecie dziecka to makabra, bo kazdy fotelik dzieciecy jest szerszy i zaslania klamre
~makel1
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
przestrzeń mnie rozwaliła, nie ma problemu żeby np. przejść z przedniego siedzenia na tył (np. do małego dziecka jak płacze) sprawdzone ! :)
~woju
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Miejsca pod dostatkiem. W drugim rzędzie wyjątkowo dużo miejsca na nogi. Bagażnik duży + możliwość przesuwania foteli, składania lub zdemontowania.
~Harald
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Przy takich wymiarach zewnętrznych miejsce na nogi i nad głową jest bardzo dużo. Na długie trasy w czwórkę polecam wyciągnąć środkowy fotel.
~maciek78
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
mega super, zwłaszcza gdy kierowca ma 195 cm wzrostu, fotel na maxa do tyłu, a żona z tyłu zakłada nogę na noge haha
Renault Scenic I Minivan