Lista ocen Renault Scenic I (273) - Ergonomia

Na liście zabraknie 567 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PODMUCH
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
DO 130KM/H JEST OK, ALE PRZY WIęKSZYCH PRęDKOśCIACH I NIE DAJ BOżE WIATRACH BOCZNYCH CHCE ODLECIEć W NIEZNANE. POPROSTU TRZEBA PAMIETAć, żE TO JEST AUTO RODZINNE, A NIE SPORTOWY BOLID.
~sesej83@gmail.com
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Ogółem wszystko na swoim miejscu,z 2 mankamentami,za nisko umiejscowione przyciski zamykania szyb,oraz pokrętło dmuchawy,do obsługi którego trzeba oderwać plecy od oparcia fotela
~kizes
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu,deska czytelna,słaby dostęp do schowków pod fotelami przednimi,szyby elektryczne tylne otwierane z przodu-przełączniki w dziwnym miejscu!
~Piotrek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Jedyna rzecz która mnie denerwuję to zintegrowany przełącznik kierunkowskazów i świateł - zdecydowanie wygodniejsze wydaje się rozwiązanie min. z Volkswagena...
~Steffi
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
rewelacja , dla mnie jedyna rzecz , za która to autko można polubić , miejsca jest od groma z zewnątrz bryłka jest przesliczna , kompletnie nie ma sie o co doczepić
~em
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
Naprawde duzo schowkow. Jezdzilem tez peugotem partnerem i tu przydaloby sie w drzwiach kierowcy wyprofilowanie kieszeni bocznej tak, zeby zmiescic butelke 1.5 l z woda.
~Mariusz.
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, wygodne fotele mozna dopasowac do sylwetki kierowcy, poza przyciskami od el. szyb, bardzo nie wygodnie przy samych kolanach na drzwiach. Poza tym raczej ok.
~akrob@go2.pl
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
poprawne ustawienie fotela, przełącznik ogrzewania tylnej szyby za nisko i z boku, trudno go znaleźć w czasie jazdy, a zdarza się , że pasażer włącza go kolanem
~kacperekbajerek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ułożenie wszelkich urządzeń bardzo dobrze zorganizowane, a do tego niesamowita praktyczność i duża ilość schowków to zdecydowanie wielki pozytyw.
~MaciejZoltowski
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze porozkładane przyciski i funkcje, choć żeby wykombinować jak wklepać kod do radia - musiałem sporo prób i błędów popełnić...