Lista ocen Renault Scenic I (273) - Ergonomia

Na liście zabraknie 567 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman74
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Może hamulec ręczny trochę za nisko, czasami muszę się nachylić aby go zaciągnąć - ale to wina mojego wzrostu mam 165 cm, pozostałe elementy łatwo dostępne, intuicyjnie tak jak należy. Czytelne zegary.
~frvti
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
wszystko pod reka i na miejscu, jedyny mankamaen to popielniczka strasznie zle miejsce, za nisko i trzeba odwracac uwage od jazdy(ale to dla palaczy), duzo szchowkow ale miejsca na gasnice to zapomnieli:)
~Juwe
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Pozycja za kierownicą jak w ciężarówce, brak możliwości regulacji kierownicy w pione powoduje, że do wszystkiego daleko (przy wzroście 185). Nie można zająć za kierownicą tzw. "prawidłowej pozycji".
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Wszystko pod ręką, klima automatyczna działa bardzo dobrze, schowków pełno, połowy nie używałem. Gdyby był jeszcze o 20 cm dłuższy, bo bagażnik choć duży, czasem brakuje...
~Seico
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Fotele bardzo wygodne, w wersji Kaleido można było znaleźć nie tylko klimatyzację, ale i podgrzewane fotele, przedną szybę i lusterka. Komfort jazdy jest naprawdę duży.
~kornik
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Wystarczający jak dla mnie bagażnik, mnóstwo schowków, klimatyzowany schowek na napoje i łatwy dostęp do tego wszystkiego, to czego potrzebowałem ten samochód ma.
~Maniac
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko jest na sowim miejscu (no może po za włącznikiem świateł awaryjnych) bardzo intuicyjna obsługa. Otwierana szyba w pokrywie bagażnika ułatwia dostęp do niego.
~tatanatanaitymona
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
najlepsze auto rodzinne zawierające mnóstwo szuflad, schowków ,fotele łatwo przesuwne i łatwe w demontażu, deska rozdzielcza i jej obsługa łatwa i intuicyjna w obsłudze.
~Andrzej
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
wszystko pod ręką, schowki na okulary, duży schowek podręczny, mniejszy klimatyzowany, dodatkowo schowki pod każdym siedzeniem z przodu i z tyłu, również specjalne schowki w bagażniku
~jadorb
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest ok. Dla nieobeznanych z francuzami na początku może być niezbyt ciekawie, ale jeśli ktoś jeździł wcześniej Renault, to obsługa jest intuicyjna od samego początku.