Lista ocen Renault Scenic I (273) - Ergonomia

Na liście zabraknie 567 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Plastiki to jakieś zło konieczne. Z biegiem lat zaczynają pękać i zaczyna się szukanie poszczególnych części po szrotach, allegro itp.
~marcinex_psv
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Początkowo mogą być małe problemy jak ktoś przesiadł się z VW ale po max 2 tygodniach nie będzie pomyłek.
~Marcin1978
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Bardzo łatwo jest zająć zadaną pozycję do jazdy, łatwy dostęp do wszystkich przełączników, nie męczy podczas długiej jazdy
~molek
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
przycisk od swiateł awaryjnych... kompletna porazka - nigdy nie moge go znaleść. Sterowanie radia w kierwnicy - OK
~Harald
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Wszystkie przełączniki na desce rozdzielczej rozmieszczone intuicyjnie. Wnętrze można dowolnie angażować dzięki wyjmowanym fotelom.
~swimrad@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
wszystko super, wsiadanie wysiadanie, wszystko pod ręką- dla mnie idealnie- oczywiście mówie autach tej klasy i przedziale cenowym
~rr
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Wszystko pod ręką....bardzo ładnie wykończony.....nardzo praktyczne wnętrze....w przeciwieństwie do Zafiry....
~kudlaty_72
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
spoko,jak dla mnie moze być,najlepsze jest wsiadanie nie trzeba się schylać,łapać za przedni słupek tylko hop i siedzisz
~Arek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest OK, w szczególności duża ilość schowków, no i świetle fotele tylne oraz schowki w podłodze i w fotelach - super
~MAGIC MAN
RX4 1.9 dTi 107KM 79kW
WNETRZE DOSC CIEKAWE , JA PREFERUJE NIEMIECKIE WNETRZA AUDI BADZ VOLKSWAGEN , ALE RENAULT MA MILE WNETRZE , IDZIE PRZYWYKNAC