Lista ocen Renault Scenic I (354) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~makel1
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
przestrzeń mnie rozwaliła, nie ma problemu żeby np. przejść z przedniego siedzenia na tył (np. do małego dziecka jak płacze) sprawdzone ! :)
~jadorb
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
WZORCOWO. To auto powinno stać w Sevres jako przykład, jak na tak niewielkiej powierzchni wygospodarować tyle miejsca dla pasażerów i na bagaże.
~lukasszafr@op.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Ja jestem ucieszony, jak bym wsiadał do Boeinga 747 ponieważ stwórca nie dał mi wzrostu :D nadrabiam czymś innym ... :D, moja żonka jest wyższa i nie narzeka..
~woju
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Miejsca pod dostatkiem. W drugim rzędzie wyjątkowo dużo miejsca na nogi. Bagażnik duży + możliwość przesuwania foteli, składania lub zdemontowania.
~Harald
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Przy takich wymiarach zewnętrznych miejsce na nogi i nad głową jest bardzo dużo. Na długie trasy w czwórkę polecam wyciągnąć środkowy fotel.
~Arczi115
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
1001 schowkow zawsze sie przydaje, mały minus za brak uchwytów na napoje, ten jeden w klimatyzowanym schowku to za mało i dostęp mało wygodny
~swimrad@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
z przodu bardzo dużó miejsca, tył również tylko fotele są raczej za wąskie dladorosłych osób- ja akurat kupiłem auto głównie pod dzieci także jest ok
~gawelgryf@op.pl
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
po przesiadce z Astry jestem fanem minivanów, nie muszę "nurkować" do samochodu, wysoka pozycja za kierownicą, mam 186 cm wzrostu i jestem zachwycony
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Generalnie miejsca jest naprawdę wystarczająco, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Jednak trzeba się przyzwyczaić, że tu się "siedzi", a nie "leży":)
~tommalek74@wp.pl
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
Z przodu i z tylu bardzo duzo miejsca,duzy bagaznik.Szerokie wnetrze,troche ciasnawo dla doroslego na srodkowym tylnym fotelu(mniejsze wymiary fotela)