Lista ocen Renault Scenic I (354) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eblis73
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
Rewelacja.Nie ma co sie rozpisywać. Mistrzostwo świata !!! Miejsca na nogi tyle,że nie ma go w limuzynach lub lux - autobusie! Zero kłopotu z wsiadanie i wysiadanie z auta. Nie potrzeba sie wciskać i dźwigać ..!
~mąż i ojciec
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Obsługa tego samochodu - z punku widzenia kierowcy - nie męczy, więc chyba doskonale. A rodzina też jest zadowolona (żona może bez trudu przemieszczać się pomiędzy przodem, a tyną kanapą) więc... nie więcej nam nie potrzeba.
~Roberic
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dobrze. Nie ma problemu z nogami z tyłu, komfortowe poczucie przestrzeni, mimo że wymiary zewnętrzne wcale nie są duże. Zaskoczenie pozytywne. Wysoki samochód robi swoje. Bagażnik - 2 wózki wchodzą jakoś czyli sukces ;)
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Jeśli chodzi o przestrzeń to naprawdę jest bardzo dużo miejsca w tym samochodzie, 3 pasażerów na tylnej kanapie nie będzie się męczyć, a 2 pasażerów usiądzie w iście Królewskich warunkach, i do tego bagażnik jest całkiem spory...
~tewu
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Idealne auto dla wysokich ludzi. Ja mam 194cm i nie mam żadnych problemów z miejscem, a z tyłu też jest go sporo gdy siedzę za kierownicą. Bagażnik wystarczający jak dla mnie (2 dzieci).
~jano71
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jak dla kierowcy i pasażera super wygoda.Skórzane fotele dodają komfortu i nie są tak miękkie jak welurowe w których dupsko sie zapada i po przejechaniu 100 kilometrów chce sie wysiąść(tak miałem wcześniej)Podłokietnik też idealny.
~Leloch
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Autko jak na mini-vana naprawdę bardzo przestronne bardzo przyzwoity komfort podróżowania nawet na długich trasach,świetnym pomysłem są łatwo "wyjmowalne´ tylne siedzenia które w znaczny sposób zwiększają ładowność...
~maciej.g@acn.waw.pl
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
bardzo dużo miejsce fotele z przodu regulowane w 2 płaszczyznach, tył każdy fotel regulowany oddzielnie (przód tył + pochylenie oparcia więc nie trzeba sie przyzwyczjajać) środkowy fotel wąski. Jak są dwa fotele z tyłu to super.
~Arek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Doskonała przy założeniu, że na tylnych fotelach będą jeździły dzieci lub osoby szczupłe, bowiem fotele są za wąskie. Przestrzeń na nogi zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczajaca.
~rafik
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Duża przestrzeń, pasażerowie nie narzekali, mówili że bardzo przyjemnie. większość moment usypiała. Bardzo wygodne siedzenia dla pasażerów z regulacją oparcia. W piątke tez nie jest tak źle