Lista ocen Renault Scenic I (354) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wystarczająco dużo miejsca dla kierowcy - nigdy nie \"trąca\"pasażera podczas zmiany biegów, pasażerowie z tyłu pełna wygoda.
~mk
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Z przodu wspaniale, z tyłu pasażerowie narzekali na dziwny kąt ustawienia oparć. Ja nie wiem, jeżdżę tylko z przodu.
~ABCD
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Możliwość aranżacji wnętrza poprzez wyciąganie tylnych siedzeń dużo ułatwia. Można np. wyciągnąć środkowy fotel i wsadzić narty.
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
kolejna bardzo wysoka notka - bagażnik ustawny i pojemny, fotele wygodne, liczne schowki - mistrz funkcjonalności!
~szofer
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
dużo miejsca dla dzieci z tyłu, każde ma swój stoliczek otwierany z fotela i nie jest to porównywalne z żadnym innym autem typu sedan
~oli
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
ogromna a ilość schowków, nie które odnalazłem po roku urzytkowania samochodu, samochód miał instrukcje podstawową meganki
~scenic
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
5 osób i jeszcze luz każde siedzenie niezależne można rozkładać kłaśc oparcie noi środkowe siedzenie służy jako podłokietnik
~wotr202@wp.pl
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Przestrzeń - wzorowo, po przesiadce z opla astry jestem zachwycony, nie wiem czy jeszcze jakiś samochód jest w stanie dorównać
~magda
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
zaskakuje przestrzenią w środku 5 osób plus pies i dużo bagażu - to nie problem, do bagażnika wózek dziecięcy mieści się bez problemu
~Maciek
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
4-osobowy wypad na narty z facetem 190cm z tyłu - wszyscy zadowoleni wysiedli po 10 godzinach jazdy, nic dodać....