Lista ocen Renault Scenic II (203) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pietia_1982
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Spalanie w trasie jakie miałem, jeden raz to 5,4 litra. Po średnio trasa/miasto z włączoną klimą to aktualnie 5,7 litra. Naprawy i przeglądy są mi obce.
~adalbert
Minivan 1.9 dCi 100KM 74kW
średnio latem 4,3 l , zimą 4,6 l, b.szybka jazda 5,3 l ol.napędowego, serwis jak na takie auto to cena w miarę chociaż można by było 5% taniej
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
srednia to 6,0 przy jeździe mieszanej (umiarkowanej), można zejść niżej ale to trezba na to zwracać uwagę (sprawdzałem) lekka noga itp.
~Jak
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Zużycie paliwa bardzo niskie (nawet w mieście), ceny części w ASO bardzo wysokie, ale kto powiedział, że trzeba kupować je właśnie tam... :))
~Irek (irch@kki.net.pl)
Minivan 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
do 3,5 tys obrotów spalanie tak jak podaja (5,6) ale powyżej a szczególnie na autostradzie i to nie przekraczając 145km/h spalanie srednie nie mniej niż 6,5 l
~gienek@jaslomet.pl
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Oczywiście o niskim zużyciu paliwa decyduje odpowiedni styl jazdy. Udaje mi się na trasie przy umiarkowanie szybkiej jeździe zużywać średnio około 6 l/100 km.
~grzybowo1@vp.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
zużycie paliwa znacznie odbiega od danych fabrycznych, ceny przeglądów w serwisie makabrycznie wysokie - dlatego też z nich zrezygnowałem
~mirgol
Minivan 1.4 i 16V 98KM 72kW
zużycie paliwa faktycznie jest orzyzwoite przy normalnej jeździe, natomiast jeśli chodzi o ceny przeglądów i napraw to już zdecydowanie gorzej
~BŁAŻEJ
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak ktoś ma ciężką nogę to swoje musi spalić każdy samochód. Pierwszy przegląd miał w grudniu 2005r. i nic nie wyszło - żadnych awarii.
~Hiopilita
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
W mieście zużycie na poziomie 9-9,5 z włączoną klimatyzacją, na trasie potrafi spaść do 6, jednak szybka jazda potrafi zdecydowanie podnieść ten wynik