Lista ocen Renault Scenic II (203) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Igor
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Piękna sprawa. 4 osoby, klimatyzacja i prędkość 140 km/h spalanie 5,5 litra. W mieście około 6 litrów. Przy spokojnej jeździe poza miastem można liczyć na spalanie poniżej 4,8 lita/100 km
~jacunio75
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
spalanie super ale serwis niezbyt tani i do tego SORRY ale dziadostwo, że aż strach. Spali się bezpiecznik to ci całą skrzynkę wymienią gamonie!!!!!! Tylko u zaprzyjaźnionego mechanika.
~Borys
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Po mieście 11 litrów, ja mam instalację LPG i spisuje się znakomicie. Ceny napraw wysokie, ciągle coś się psuje. Głupi komplet przednich wycieraczek w salonie 250 zł, na allegro 185 zł tragedia.
~xiveris
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Mały silnik, który mało pali przy niezbyt dużej prędkości. Na autostrady nadaje się przeciętnie ponieważ koszty rosną. Koszty części podobnie jak w innych autach.
~Radomir
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
No i tu bez dyskusyjne 6+. Cena zakupu dzięki nieuczciwym handlarzom (których nie polecam) jest baaarraadzo miła. Spalanie poniżej normy, brak usterek, eksploatacja jak wszędzie.
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Ceny części nie wygórowane, jak ktoś potrafi sam dużo zrobić przy samochodzie to na pewno nie zbankrutuje :-) dostępność także duża zarówno nowych jak i używanych.
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Caly czas serwis aso . Podstawa przeglady ok 700 -800 zl wydatki na dodatkowe naprawy naprawde wysokie np. Żarówki postojowe 23 zl sztuka o innych cenach wspomnialem wczesniej. Drogo!
~AgaM
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Nie mam uwag - w trasie ok 4-5 l, po mieście ok 6-7 max w zimie i w korkach do 8 . To na włączonej klimatyzacji - dla mnie nie odczuwalny spadek zużycia przy wyłączonej klimatyzacji.
~mariowrock
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
jestem pod wrazeniem tego silnika ma tylko 86 konikow a daje spokojnie rade i to zuzycie ropy poprostu cud srednie oscyluje w granicach 5,7-6,0 litra w miescie (wroclaw duzo korkow)
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II
6,2
9,4
10,6
~abonias@o2.pl
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak szurasz autostradą nie więcej niż 110, możne taniutko objechać Europę. Srednie spalanie na odcinku 5400km - 5,4l a na odcinku Paryż-Schwangau-Monachium nawet 4,5l.