Lista ocen Renault Twingo II (57)

~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Świetne auto do jazdy miejskiej i nie tylko. Polecam wszystkim którzy poszukują "drugiego" auta w rodzinie bądź do jazdy na krótkie trasy. Bardzo zwrotne, zwinne auto które świetnie się prowadzi po miejskich zakamarkach a jego eksploatacja nie jest droga. Przyznam, że miałem awersje do marki Renault ale ten model bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Bardzo dobra dynamika, niezłe wykończenie, możliwość aranżacji wnętrza pojazdu ( możliwość łatwego...
~neon2909@wp.pl
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Wiele elementów karoserii z plastiku. Zero korozji. Bardzo dobre rozwiązanie.
2,8
~Grzegorz
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Przed kupnem czytałem opinie i szkoda że nie trafiłem na taką jak ta. Ten model Renault-a trudno nazwać autem - może lepiej pasuje stwierdzenie auto miejskie z podkreślenim na miejskie. W salonie zwróciłem uwagę na strasznie kiepskiej, jakości wykończenia z plastiku. Niestety to niewszystko po odebraniu auta i przejechaniu 100km wyszły pierwsze wady np.: niewygodne fotele, złe rozmieszczenie przełączników sterowania szybami, schowek - jeżeli...
~WTQ
Hatchback 3d 1.2 58KM 43kW
Prędzej Nowe Twingo zostanie okrzyknięte autem kultowym niż jakiekolwiek inne auto w tej klasie. Mówię to z pełną odpowiedzialnością; po półrocznej pielgrzymce po salonach dostępnych w Polsce marek mam bowiem pełną skalę porównania.
~jogi67@o2.pl
Hatchback 3d 1.6 16v 133KM 98kW
Bardzo fajny mały rozbójnik, dający sporo frajdy z jazdy. W dodatku za całkiem rozsądne pieniądze.
~panfil.jurek@gmail.com
Hatchback 3d 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Małe,wygodne,szybkie autko za rozsądne pieniądze.Po doposażeniu w automatyczną klimatyzację i ESP może konkurować z wieloma innymi dobrymi markami.Jeżeli ktoś ma kilkuosobową rodzinę niech szuka innego modelu.Ja lubię małe auta.Mój samochód nie jest dla mnie przedłużeniem żadnego organu.Jest ok.
~Wacek
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Jestem zadowolony z tego autka. Użytkuję go około pół roku (przejechałem nim już 10 tys) w sumie ma 130 tys. przebiegu i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Zwinne, dobrze wyposażone i wygodne. Siedzi się wysoko, dobra widoczność.
~OstatniElement
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Auto odkupiłem rok temu od drugiego właściciela którym był mój ojciec - zostało przez niego sprawdzone i generalnie nie ma większych wad, samochód typowo miejski, i w założeniu tylko dla ludzi bez dzieci, lub jako drugie auto.
~Kichot
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Auto miejskie naprawdę nie posiadające swojego odpowiednika w innych markach. Chodzi o stosunek ceny do jakości oraz rozmiary w środku - jak na swojrozmiary wewnętrzne w środku jest ogromny!
~Mariusz
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
Bezproblemowe, przestronne, tanie w utrzymaniu auto. Miło zaskakuję bezawaryjna elektryka,. która lubi zawodzić q francuskich samochodach. Jest tak dobry, że nie śpieszy mi się z wymianą na nowszy samochód.