Lista ocen Renault Twingo (372)

~Sylwia
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Po przesiadce z polskiego BMW(Maluszek), uważam, iż silnik jak na moje potrzeby w mieście jest idealny. (Silnik)
~Beata
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Samochodzik godny polecenia w 100% , Prosta budowa silnika, układu jezdnego powoduje że jest samochodem mało awaryjnym. Jest idealny dla kobiety , zwinny , dynamiczny itd. Z mojej strony naprawdę duży plus .Polecam.
~Nawyk
Hatchback 1.2 60KM 44kW
przez 6 lat nic niewymieniałem ale w tym roku pokolei wszystko zaczeło sie sypac
~greg
Hatchback 1.2 55KM 40kW
mały, duży samochód, chciałem kupić auto w którym mógłbym w bagażniku wozić dużego psa (więc kombi), twingo pod tym względem spisuje się wyśmienicie, przymieżałem się do innych samochodów z tego segmentu ale nie ma porównania, w żadnym z małych aut pies nie mieści się w bagażniku. Lać jeździć i serwisować na czas
4,1
~Aga
Hatchback 1.2 55KM 40kW
siedzenia średnio wygodne, ale za to super widoczność (Ergonomia)
~trinity
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
jak go zobaczylam pierwszy raz to chcialam zaplakać bo marzyla mi się 206, a mąż wybral żabę, ale teraz po paru dniach jazdy jestem w niej zakochana no i wrażenie robi przede wszystkim wnętrze
~resiako@wp.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
przyzwoite auto za male pieniadze o ogromnej przestrzenie wewnątrz samochodu.super sie prowadzi w zakretach.troche podskakuje na dolkach, ale w trasie w cywilizowanych krajach to nie jazda to plywanie po morzu.
3,6
~jawo
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.2 16v 75KM 55kW
średnica zawracania 10,4m w aucie miejskim to porażka, ale ogólnie to sympatyczne auto z mega pojemnym wnętrzem bez istotnych wad,z ciekawym wyglądem zewnętrznym i pomysłową aranżacją wnętrza w wersji RIP CURL. materialy wykończeniowe b. wysokiej jakości jak na segment A. Powinni trochę popracować nad usterkowością
~jacek_24
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Bardzo oszczedny i cichy przy miejsckiej jezdzie. Jak probuje sie przekraczac 120 km/h takim malenstwem to warczy i burczy coraz glosniej, ale w sumie to tylko 65KM wiec nie ma czego sie spodziewac. Generalnie im szybciej tym glosniej. (Silnik)
~Robak
Hatchback 1.2 60KM 44kW
silnik elastyczny, dość żwawy, niejeden dres w BMW się zdziwi jak żaba mu ucieknie spod światełek, (Silnik)
Renault Twingo