Lista ocen Renault Twingo (372)

3,2
~Condor
Hatchback 1.2 60KM 44kW
na miasto super, może się podobać, na dłuższe trasy nie polecam, autko ma to coś, silnik suchutki,
3,6
~Michał
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Silnik może nie jest demonem szybkości ale do miasta idealny. Niestety bardzo paliwożerny ale z LPG daje radę 7-8 l gazu na 100% (Silnik)
~koronka@autograf.pl
Renault Twingo II
Hatchback 3d 1.5 dCi 65KM 48kW
Ekstra miejskie powt. miejskie auto.Mało spotykane. Podoba sie kobietom. dyzel rulez. Podbieram żonie kiedy moge.
~mistrz kierownicy z twingo na CB i nie tylko
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Silnik daje rade, jak na te 60KM to spoko naprawde, raz ze niewiele pali tzn. w trasie 5 litrów w miescie aj przydusze to mi do 10 dojdzie;/ ale cieniasy i inne czinquaczento , uniaki, tico, stare audi 80 to wszystko wymięka przy Twingo, mala masa zrywny silnik i leci. (Silnik)
~mira
Hatchback 1.2 60KM 44kW
na wolnych obrotach cicho, mozna jechac na 5 biegu przy 50km/h Vmax 152 km/h w dwie osoby, az strach (Silnik)
~Franciszek
Hatchback 1.2 60KM 44kW
małe - duże auto za całkiem rozsądną cenę (kupiłem używane), koszty eksploatacji niskie, o ile się nic nie dzieje, niestety Renault ma drogie części, ale można znaleźć zamienniki, tańsze i czasem lepsze od oryginału. Poza tym trzeba uważać na autryzowane serwisy, kombinują tam, że hej. Nie ma to jak zaufany mechanik poza siecią serwisową
3,7
~Rafał
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
super autko do miasta, na trasę raczej dla 2 osób, przestronność super, wszystkie meble przewiozłem w trakcie przeprowadzki :-)
~Boma
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jest to najlepsze z małych aut typu Seicento czy Matiz lub Tico . Szerokie i dość wygodne jak na maleństwo. Miejsca na nogi więcej niż w BMW 318 bo lewarek nie ma zabudowy ( podobnie jak Fiat Panda) Jest tylko na 4 osoby i w sumie dobrze bo nie wiem jak w Seicento może jechać osób? Silnik moze nie nowej konstrukcji ( 1248cm3 - chyab) ale niezawodny i średnio pali 6 litórw benzyny - czasem na trasie 5,5 a czasem 6,5 w cyklu mieszanym ....
~DIABEL
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Świetne autko, wcześniej miałem seicento ale to była tragedia awarie non stop a w twingo nic jak na razie -zobaczymy. Jest to raczej miejskie autko ale po przejechaniu ponad 1000 kilometrów na trasie zadek jest jeszcze mój, wkońcu to autko dla francuskich pupci, zawieszenie troche za słabe na polskie drogi. Auto musi się podobać bo jako przedłużenie fiuta to nie może służyc to nie BMW >:)
~tmatejko@web.de
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Idealny drugi samochod. Zona jezdzi, tylko leje benzyne i plyn do spryskiwaczy. Ja tez sie od czasu do czasu przejade, ot - dla przyjemnosci jazdy malym, zwawym autkiem. Pamietam jak kupowalismy, wtedy jednym z priorytetow byla cena. Siedzielismy w Seicento, w Matizie - srednio. Potem z glupia frant - Renault, bo tam podobno drogo. I rzeczywiscie, wtedy bylo drozej ale tylko o 2 tys. zlotych, ale auto jest nieporownywalne. Jak ktos twierdzi...
Renault Twingo