Lista ocen Renault Vel Satis (46) - Ergonomia

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ignac
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Dużo przemyślanych rozwiązań, kilka z nich poniżej: - system "wolne ręce" - mam kartę w portfelu, podchodzę z dzieckiem na ręku lub zakupami do samochodu i otwieram drzwi / bagażnik bez żadnej dodatkowej zabawy ze standardowym pilotem. Odchodzę od samochodu który samoczynnie zamyka się, dodatkowo automatycznie składają się lusterka boczne. - bardzo wygodne fotele skórzane (kierowcy i pasażera) z regulacją w kilku płaszczyznach. - duża...
~misioCG
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Tu mogą mieć problem mali ludzie, wszędzie jest daleko, to bardzo duży samochód w środku, poza tym wszystko jest łatwe i logiczne w dostępnych odległościach, sterowanie radiem z pod kierownicy jest super, tempomat na kierownicy też, ludzie którzy mają problem z zapamiętaniem położenia 4 guzików będą mieli problem z tempomatem w nocy, guziki nie są podświetlane (ale to jakbym miał się czepiać) Brak uchwytu kubka dla kierowcy (wiem że kierowca...
~Emil
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Wszystko jest na swoim miejscu, niczego nie jest za dużo - nic dodać nic ująć - jestem w swoim żywole. Na początku męczyłem się troche z obsługą nawigacji, ale to już za mną ;) Fotele przednie to prawdziwa kanapa, z tyłu masa miejsca, olbrzymi schowek w podłokietniku, prawdziwe drewno we wnętrzu - jestem oczarowany i trwa to już drugi rok, a przyznam się że im dłużej nim jeżdże tym bardziej mi się podoba
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jest Fantastyczna, zwłaszcza dla ludzi nie znoszących mnóstwa przycisków jak w niemieckich samochodach. Sterowanie komputerem i radiem bajecznie proste - jak czytam opinie o skomplikowanym sterowaniu nawigacją, radiem itp. to od razu wiem, że piszący te brednie nawet nie siedział w tym aucie albo pracuje dla niemieckiej prasy - a oni ze wszystkim mają problemy.
~VELlepiejNIE
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Ergonomia przycisków itp w porównaniu do innych samochodów przeciętna. Jakość plastików tragiczna jak na tą klasę samochodu. Wygoda podróżowania za to ponadprzeciętna, fotele i kanapa bardzo wygodna. Bardzo dużo miejsca w bagażniku. Samochód posiada bardzo wiele elektronicznych udogodnień, które nie do końca spełniają swoją rolę.
~kontakt@piotrwajszczak.pl
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Panel na konsoli po prawej super sprawa nie rozumiem dlaczego ludzie się tego czepiają, znacznie to fajniejsze niż np nawigacja w volvo gdzie natężenie joysticków koło kierownicy przekracza ludzkie pojęcie ;) schowków milion nawet na okulary ostatnio odkryłem ;) wszystko mam pod ręką i wszystko można intuicyjnie obsługiwać :)
~Seweryn
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Francuzi zawsze słyneli z mistrzostwa wyposażenia samochodu. Tak samo jest w Vel Satisie - dużo miejsca , wszystko tam gdzie powinno być. Osobiście mam 1,90m i miałem problem zająć miejsce w Lagunie . W velsatisie nie ma problemu z idealnym znalezieniem miejsca. I sprzodu jak i z tyłu.
~ASebastian
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Wszystko na swoim miejscu i super spasowane aż mnie zdziwiło bo ostatni raz tym autem jechałem 8 lat temu jak zjeżdżały z fabryki pierwsze modele wiec nie zwracałem na to tak uwagi. Materiały pierwsza klasa i nie wycierają się szybko jak to ma miejsce w Audi A4 (2002 r)
~vel satis
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
panel od klimy schowany za dźwignią zmiany biegów, aby coś ustawić to musze oderwać wzrok od drogi, pochylić się, wypatrywać tych małych cyferek i spróbować trafić w małe przyciski, reszta ok mnóstwo schowków, ale nie do końca wszystko przemyślane, niemcom to troszkę lepiej wychodzi
~Zadowolony
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
nie mam się do czego przyczepić, no może klawisze radia za małe, ale jest sterowanie pod kierownicą, więc nia korzystam z przycisków na konsoli środkowej, a jak ustawiłe klimatyzację na 21 st, tak nie przestawiam