Lista ocen Renault Vel Satis (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misioCG
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Tu jest więcej niż bardzo dobrze, więcej miejsca niż w serii 7 BMW, wygodniej się wsiada i wysiada, lepsza widoczność, nie rażą tak z przeciwka, wyżej siedzisz. Przy max do tyłu przednich siedzeń osoba 190 może bez problemu siedzieć i mieć złączone kolana co nie jest takie oczywiste nawet w niby dużych samochodach. jak się przesunie na max do przodu to można wyprostować nogi z tyłu, bardzo wygodna pozycja siedzenia, siedzi się mniej leżąco.
~Grzegorz
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Jeszcze nie siedziałem wygodniej, sterowanie fotelem z przodu fantastyczne - zwłaszcza, że siedzi się wysoko !! i wygodnie. Z tyłu mnóstwo miejsca nawet dla mierzących powyżej 190cm. Najlepiej obserwować miny wsiadających pierwszy raz do tego auta- bezcenne.:) Ilość schowków- fantastyczna, w podłokietniku woziłem chyba ponad 30 płyt cd.
~Emil
Hatchback 2.0 dCi 175KM 129kW
Jeżeli masz ponad dwa metry wzrostu - to auto jest dla ciebie - ja wyglądam w nim jak mikrus. Masakra - tyle w nim miejsca. Przy przednich fotelach maksymalnie odsuniętych do tyłu pasażerowie z tyłu nadal mają kupę miejsca. Ciekawostką jest fakt że tak naprawdę w tym samochodzie siedzi się niczym w vanie !
~zadowolony z Vel Satisa
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Jest tyle miejsca co prawie w busie ;-) a poważnie to jest go na prawdę dużo, 5 dużych facetów bez problemu wchodzi i ma się dobrze :-) bagażnik około 460L wiec tez ok, choć trochę mało ustawny, ale to nie kombi w końcu
~Roadkiller
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Mam 195cm wzrostu i po ustawieniu foteli przednich pod siebie mogę spokojnie wsiąść na tylny rząd siedzeń i mam jeszcze sporo miejsca na nogi. W tyle nad głową jeszcze sporo miejsca dzięki bryle jakie ma to auto.
~KeHm
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Niesamowita przestrzeń dla Kierowcy jak i Pasażerów, wsiądziesz i nie chcesz wysiadać :) Samochód jest cudowny na dalekie podróże, jedzie się w nim bardzo wygodnie, do tego świetne wyposażenie :)
~ Andrzej scooter@caiway.nl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Auto jest ogromne.Ktos z moich przedmówcow napisal ze to jedna wielka kanapa a przednie siedzenia to fotele-i tak fest naprawde.Siedzac na tylnim siedzeniu mozna spokojnie wyciagnac prosto nogi.Rewelacja.
~kontakt@piotrwajszczak.pl
Hatchback 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Co ciekawe więcej miejsca z tyłu niż z przodu, a z przodu można słonia wsadzić :) To jest wielka szafa normalnie :) Chyba więcej miejsca tylko w superB widziałem ;)
~Darek
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
No cóż, lepiej nie kupować Velusia, bo później bedzie trudno znaleźć auto tej klasy za tak nieduże pieniadze, a do ciasnoty niełatwo się przyzwyczaić.
~Ignac
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Rewelacja!!! Dużo miejsca, dużo schowków, z tyłu dzieciaki w fotelikach mają miejsce na nogi i nie kopią foteli. Bardzo wygodny samochód na dłuższe trasy.