Lista ocen Renault Vel Satis (122)

~ Andrzej scooter@caiway.nl
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
Autko cudowne,kształt,silnik.Ludzie ogladaja sie za nim.Wyglada nowocześnie a o wyposazeniu moznaby długo pisac.Ful wypas.
~primjack@wp.pl
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
oczywiscie ceny w serwisie kosmos , jesli problemy ze skrzynią polecam zakład w dlugołęce pod wrocławiem b.dobrzy fachowcy
~Marek
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Doskonały samochód za cenę niższą od 70-100kzł od porównywalnych aut tj. A6, Mercedes E i Lexus GS. Utrata wartości wyższa jak ww., ale rekompensowana w całości niższą ceną zakupu, tak iż na końcu wychodzi na to samo. J Nie porównywać do BMW 5 i Saab 95, bo to sportowcy.
~MArio
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Auto komfortowe w 100% Polecam tym którzy szukają coś przestronnego, wygodnego a zarazem nietypowego bo na pewno wyróżnia się z tłumu :)
~Dmitrij
Hatchback 3.0 dCi 180KM 132kW
Bardzo dobrze zaprojektowany samochód, co prawda nie jest dla każdego kierowcy do zaakceptowania.
~Krzys
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Super samochod w nierzucajacej sie obudowie, bardzo wygodny wrecz wypoczywam za kierownica, potwor pod maska gdy potrzeba wyprzedzic robie to z usmiechem a nie stresem bo zawsze jest szybciej niz mi sie wydaje ze bedzie... :)
3,6
~Mikobor
Hatchback 2.0 T 163KM 120kW
Trudno nie być trochę rozczarowanym tym autem, a zwłaszcza komfortem użytkowania.Wnętrze jest bardzo ładnie wykonane i funkcjonalnie , fotele bardzo wygodne i komfortowe,lecz nie zachwyca osiągami i hałasem wewnącz kabiny. Na wielki minus zasługuje fabryczne audio, jak z auta segmentu \"A\"
4,1
~vel satis
Hatchback 2.2 dCi 150KM 110kW
jestem zadowolony, ale jak miał bym kupić nowego to musiałbym upaść na głowę!!! używany w cenie a klasy, a za tą kwotę to naprawdę warto bo a klasa to tragedia
~Rafał
Hatchback 2.0T 16V 170KM 125kW
Bardzo dobrze spisujący się silnik.Silnik może się poci ale to jak w każdej Renacie. (Silnik)
4,1
~quwert
Hatchback 2.2 dCi 115KM 85kW
Nowy nigdy. Za takie pieniądze można kupić o niebo lepiej wykonany samochód. W przypadku używanego jak najbardziej TAK. Samochód poza miasto, do miasta za duży i raczej nie na dojazdy do pracy 5 km.