Lista ocen Rover 200 III 1.4 Si 103KM 76kW 1995-2000 (61) - Ergonomia

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ulv
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń. Wszystko jest na swoim miejscu. Spodobało mi się umieszczenie przełączników otwierania szyb na konsoli środkowej, pomiędzy ręcznym, a dźwignią zmiany biegów. Ta pozycja jest sensowniejsza niż na drzwiach, ponieważ w czasie jazdy ręka dużo częściej wędruje w te okolice. Reszta przycisków też rozmieszczona jest jak trzeba. Najlepsza ze wszystkiego jest jednak kierownica - bardzo dobrze leży w dłoniach, wieniec jest gruby i...
~CoreyT
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu ... Moge sie jedynie doczepic do umiejscowienia regulacji elektrycznych szyb ... jest przy dzwigni zmiany biegow na tunelu srodkowym ... ale to chyba tylko takie moje zboczenie - 3 auto w rodzinie i wszystkie tak maja heh
~siwrelax@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Świetnie rozwiązane wszystko poza sterowaniem lusterkami - to powinno być bardziej \"pod ręką\". Przyciski od sterowania szybami są na tunelu między fotelami - dla mnie bomba, ale nie każdy to polubi.
~Euzebiusz
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Wszystkie przełączniki, wyłączniki i inne bajerki na swoim miejscu. Troszeczkę przyzwyczajenia wymagają umieszczone przy dźwigni zmiany biegów przełączniki eklektrycznych szyb.
~To!maszek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Przełączniki na swoim miejscu, wszystko w/g mnie pod ręką. Punkty odjąłem za brak podłokietnika oraz za zaślepkę zamiast półeczki w miejscu na opcjonalną poduszkę pasażera
~pietras93@interia.pl
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
wlasciwie wszystko pod reką i na wlasciwej wysokosci tylko oparcia przednich siedzen dziwnie zwezone ku gorze przez co nie trzymaja w szybkich zakretach co czasami mnie denerwuje
~chomiczeq
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
W srodku estetycznie wykonczony, elementy drewnopodobne wyglądają całkiem nieźle. Fotele wygodne, sporo przestrzeni jak na tak mały samochód.
~hubciooo_z
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
wszystko pod reka po za otwieraniem klapy silnika dosc ukryte reszta bez zazutów pod reka i na miejscu moze troche za nisko radio w kokpicie ale to szczegół
~lukasz.wejss@gmail.com
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
wszystko wmiare rolzsądnie rozplanowane nic nie przeszkadza no chba ze przełączniki szyb elektrycznych no juzgorszego miejsca nie mogli znaleźć
~Janek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Wszystko pod ręką. Drobny pozytywny szczegół: Lampka w kabinie jest na wysokości pasażerów, także nawet włączona nie oślepia kierowcy w nocy.