Lista ocen Rover 200 III 1.4 Si 103KM 76kW 1995-2000 (72) - Widoczność

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukloc
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
To zależy, czy ktoś ma wyczutą jazdę "po lusterkach". Bez tego moim zdaniem nie jest dobrze. Lusterka może nie są zbyt duże, ale jak dla mnie wystarczające. Apeluje do wszystkich "obracających się przez ramię" uczcie się patrzeć przez lusterka, przyda się nie raz:)
~Ulv
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Z widocznością nie ma większych problemów. Ze względu na widoczną z pozycji kierowcy maskę, oraz krótki tył, bardzo szybko wyczuwa się gabaryty pojazdu. Jedyne co przeszkadza, to bardzo małe lusterka boczne, przydałyby się nieco większe.
~Rybol1977
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
No tutaj to jedno wielkie nie porozumienie. Widoczność do kitu! Powód! Lusterka boczne , nic w nich nie widać a bynajmniej w prawym. Jak skręcam w prawo to musze sie patrzeć w lusterko sierodkowe bo w tym nic nie widać. Małe i nie do ustawienia. DNO !!!
~Janek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Moja wersja jest jeszcze bez tylnych zagłówków, więc widoczność nawet do tyłu idealna. Jedyny mankament to nie najlepsze lusterka zewnętrzne. Natomiast asferyczne lusterko wew. to rewelacja, w zupełności rekompensuje mankamenty pozostałych.
~CoreyT
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Widocznosc do przodu i na boki bardzo dobra mimo tego ze w aucie siedzi sie bardzo nisko ... troche za male lusterka i nie widac co jest bezposrednio za autem w tylnej szybie - ale to chyba w kazdym aucie tak jest
~Rovero
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Przód i boki znakomicie. Lusterka boczne są zbyt małe, jednak lusterka wsteczne rekompensuje nam tą widoczność. Widzę, że kobiety maja problem z cofaniem w tym aucie, ale można przywyknąć.
~To!maszek
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Fakt że tylna szybka mała i do tego ten 3 zagłówek ale ja się przyzwyczaiłem, przynajmniej na drodze. Na parkingu jeszcze nie czuję odległości i zostawiam zbyt duży odstęp od inego auta, czy przeszkody.
~skibiasz@onet.eu
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Mam 180cm wzrostu i widzę wszystko doskonale z przodu i z tyłu. Jeśli ktoś jeździł większymi autami, może narzekać na zbyt małe lusterka. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić
~+48 669 689 909 Szymon Kraków
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Lusterka boczne mogły by być większe i troszkę ładniejsze,czarny plastik bez polotu lecz nie szpeci. Łatwe w parkowaniu niecałe 4m długości i wspomaganie pomaga.

Usterki Rover 200 III

Rover 200 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kinga
Hatchback 1.4 Si 103KM 76kW
Dobra konstrukcja samochodu przez co nie ma utrudnień z widocznością. Słupki nie zasłaniają, siedzi się wystarczająco wysoko, a jazda na wstecznym to bajka!:)