Lista ocen Rover 25 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Cena niska z powyższych powodów, podniosły ją koszty naprawy i pierwszego przeglądu; ale i tak znośnie - za samochód z 2002r. z 2l silnikiem diesla zmieściłem się poniżej 20tys. Za tę cenę mógłbym conajwyżej kupić tuningowane truchło w vw z przebiegiem wystarczającym do objechania równika, a TEN samochód naprawdę jest wart więcej i nawet gdybym dołożyj do niego parę tys. to też raczej nie miałbym powodów do narzekań. I NA KONIEC...
~Golden_Flyer
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Be zastrzeżeń. Samochód tańszy od rynkowych rywali, zapewne po części ze względu na fakt bankructwa MG Rover w 2005r. oraz wciąż panujące w naszym społeczeństwie negatywne stereotypy nt. angielskiej motoryzacji (brak części, rzekome calowe śruby, totalna egzotyka, awaryjność). W mej ocenie - jak najbardziej nieuzasadnione! Samochód jak każdy inny (może poza tym, iż bardziej urokliwy, to jednak rzecz gustu), żadnych problemów z zakupem...
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
wbrew pozorom auto nie jest drogie w zakupie i w codziennej eksploatacji, pomijam sprawę części bo do japońskich samochodów też przecież nie są tanie. nie wiem jak będzie w przyszłości bo na razie mam auto zbyt krótko żeby powiedzieć czy jest awaryjne czy nie ale myślę, że mieści się w przeciętnej dla tej klasy. pierdołki, ktore przeszkadzaja tak naprawdę nie wają wpływu na użytkowanie, a jedynie na poziom mojego zdenerwowania. tapicerka nie...
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Lepiej kupić stare audi tu mamy młody rocznik w przystenej cenie kupic to auto to jedno utrzymać to drugie za te same pieniądze można miec auto delikatnie starsze ale na bank żywotniejsze
~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Za te pieniądze cieżko będzie kupić auto które posiada takie wyposażenie, taki ekonomiczny silnik i dające taką wygodę i przyjemność z jazdy. Prawdopodobnie moim następnym autem również bedzie MG/Rover.
~Yadziah
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
No teraz te auta jeszcze bardziej tanieją niż 3 lata temu, wiec auto generalnie jak na taki rocznik, z takim spalaniem i 100KM uważam ze te ok. 6 tys zl mozna wydac.
~Michał P
Streetwise 2.0 ITD 101KM 74kW
Moim zdaniem doskonała. Auto mnie nie zawiodło, a często pokonuje dość duże trasy szybko jedząc na zawody z autem załadowanym na maska.
~Daaweed
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
10 letnei auto za 10 000 zł chyba nie jest czymś drogim. Uważam że jest warte swojej ceny ze względu na wyposażenie ( 2 poduszki, ABS, klima .
~BOCIAN
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
TANIE AUTO DOBRZE WYPOSAZONE, ALE COS ZA COS - AWARIE W NIEKTORYCH EGZEMPLARZACH DROBNE, W INNYCH WIEKSZE. DROGIE CZESCI. PRZYJEMNIE, ALE NIE TANIO
~tajger
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
W moim aucie stosunek ten wpadł bardzo korzystnie, kupiłem auto niedrogo, a to co otrzymałem przerosło moje oczekiwania.