Lista ocen Rover 25 (35) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIWKO
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
za kierownicą siedzę prosto (nie nawidzę leżeć za kółkiem) oparcie prawie w pionie więc widoczność b. dobra (a dla pseudo-sportowców informacja: dużo pewniej prowadzi się siedząc a nie leżąc za kółkiem). lusterka duże. cofam zazwyczaj patrząc w boczne lusterka więc nie przeszkadza mi środkowy zagłówek.
~Piciu, Poznań piciu10@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Bardzo dobra widoczność w przód i na boki. Wymontowałem środkowy zagłówek (wożę w bagażniku) w celu poprawy widoczności w tył. Trzy zagłówki trochę jednak ograniczały pole widzenia. Na plus należy zaliczyć powiększone lusterka w stosunku do Rovera 200.
~Michał P
Streetwise 2.0 ITD 101KM 74kW
Z przodu bez zarzutu, z tyłu już gorzej, co nie pomaga zwłaszcza w parkowaniu. Lusterka tu są bardzo pomocne zwłaszcza boczne. Ciekawe jest lusterko w kabinie kierowcy które przybliża nam widok aut.
~bartek8900
Hatchback 1.4 i 16V 84KM 62kW
Szyba przednia to poezja:) Lusterka bardzo fajne i tylna szyba też ok. Bardzo dobrze się czuję w żabce. Widoczność super a człowiek nie czuje się jakby był w akwarium
~moskwiak
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Auto prezencje ma to fakt jeżeli chodzi o bude po 2000r jest nie wielkie ale przestrzenne no chyba że coś sie ułamię bądz pęknie wtedy jak domino całyu krzywy sie robi
~JARORYGUL
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Dobra, aczkolwiek przedni słupek prawy + lusterko mogą być w pewnych sytuacjach denerwujące; duże lusterka boczne to plus, nawet przez tylną szybę całkiem fajna widoczność
~Kios
Hatchback 1.6 i 16V 108KM 79kW
Widoczność nie najgorsza. Troszkę do tyłu mogłoby być lepiej ale tragedii nie ma. Trochę czasu potrzebowałem żeby się nauczyć prosto parkować
~lrgn
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
lusterka boczne daja sie bardzo dobrze ustawic - minimalne \"martwe pole\". widok przez tylna szybe bez zarzutu.
~Leszek ldeska@yahoo.com
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Jest w porządku, lusterka są według mnie wystarczająco duże, trochę zasłania piąty zagłówek z tyłu pośrodku (można zdjąć).
~Golden_Flyer
Hatchback 1.4 i 16V 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń. Niektróym przeszkadzają szerokie słupki przednie, ja nie miałem z tym problemu.