Lista ocen Rover 600 (260)

~Matomek
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Piękny, komfortowy, wystarczająco mocny i bardzo ekonomiczny samochód. Wybór nie był przypadkowy. Chciałem mieć właśnie R600. Mogę go polecić z całego serca.
~Jacek as. Animusz
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Jestem zadowolony na 4 +, w skali do 5. Wyróznia się z tłumu i zwraca uwagę, wygląda na dużo droższy itp. ( fakt, że mam dosłownie full opcję ) Podobne auta niemieckie tej klasy chowają się przy nim... ;)
4,1
~xlsaper@o2.pl
Sedan 2.0 Si 131KM 96kW
Elegancka limuzynka klasy sredniej.z dynamicznym hondowskim silnikiem,z dobrze zestrojonym zawieszeniem(choc na polskie drogi chyba takiego nie ma!).Samochód moze sie podobac mimo,ze jest juz prawie dziesiec lat na rynku.Wewnatrz panuje typowo brytyjski klimat-w lepszych wersjach drewno,beżowa skóra.Auto ze smakiem.Cena równiez nie jest wygórowana.Bagażnik-430l.,z możliwością asymetrycznego rozłozenia siedzeń.Ogólnie polecam!!!
~Dominik
Sedan 2.0 Ti Vitesse 200KM 147kW
Auto warte swej ceny mimo legend na temat drogich części i usterkowości.Wszystkie usterki jakie miałem wynikały raczej z mojego nad przeciętnego sposobu użytkowania i fatalnego stanu polskich dróg.Wyposażenie wysoko ponad przeciętne tzn ABS klima dwie poduszki el. wszystkie szyby el.podgrzewane lusterka,Halogeny rekompensują drobne usterki których nie da sie uniknąć.Swoim autem robię rocznie 35 tys więc nie jest to mało.
~cypher81
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Gdyby nie to że potrzebuję auta o innych parametrach kupiłbym go jeszcze raz. Bardzo dobre autko.
3,6
~mustek3
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Cena jakość bardzo dobra, mało pali, potrzebuje dużo części, nisko się siedzi, komfortowy.
~Śmiejący
Sedan 2.0 Ti Vitesse 200KM 147kW
Autko samo w sobie jest świetne, bardzo szybkie i wygodne - lata 90. w najlepszym wydaniu. :)
~arkadiusz46@op.pl
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Auto użytkuję 10 lat i 3 miesiące. Przejechałem w tym czasie 130 tyś km. bez żadnej awarii. Nigdy mnie nie zawiodło mimo często długich (3000 km.) i trudnych (Ukraina) tras. UWAGA Przytoczone tu dane dot. eksploatacji tego samochodu pochodzą z programu komputerowego, który specjalnie pod tym kątem został przygotowany.
~melomk
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Slnik jak na ten rocznik i cenę ma bardzo dobrą charakterystykę. Dosyć dużą moc i przyzwoity moment obrotowy. Ale są i wady związane z wiekiem - Występują usterki osprzętu. (Silnik)

Usterki Rover 600

Rover 600 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rover620SDIfan
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Generalnie świetny samochód, gdyby nie ta elektryka. Niemniej jednak w swojej cenie i z silnikiem diesla praktycznie nie ma sobie równych. Mimo że sprzedałem go prawie dwa lata temu to w dalszym ciągu mam do niego ogromny sentyment. Inna sprawa że udało mi się kupić bardzo zadbany egzemplarz. Forum roverków to skarbnica wiedzy na temat tych samochodów.