Lista ocen Rover 75 Kombi (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~1Unruhe1
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Auto jest dość długie i szerokawe i doskonale sobie radzi. Dobrze pokonuje wszelkie nierówności i na kapciach 215/65/R16 nie czuć dziur .ESP też pomaga chociaż nie jestem typem drogowego wariata więc auto z niego często nie korzysta. Jak do tej pory przy zawieszeniu nic nie robiłem chociaż auto już ma 9 lat! Faktem jest że do tego roku jeździłem nim tylko po niemieckich drogach. Zobaczymy jak będzie teraz kiedy nim zjechałem do naszego kraju
~Użytkownik
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Brak większych uwag - no może ESP zbyt nadgorliwie reaguje i szybko się załącza ale przecież dba o nasze bezpieczęństwo . To nie jest samochód do rajdów tylko do jazdy na długie trasy. Przy zawieszeniu do tej pory nic nie robiłem -brak stuków i po kontroli u mechanika też nic nie stwierdził (śmiał się kiedyś, że jak każde auto by tak robili chodził by bez pracy :)
~TOMI
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Układ jezdny można porównać do łodzi. Płynie przez nierówności i dziury. Jest bardzo komfortowy jednak powoduje zmiejszenie czucia tego po czym jedziemy. Fabryczne 15-ki można zastąpić czymś większym. Wydaje mi się, że optymalne pod względem wyglądu i prowadzenia będą 17-ki. Co dziwne, pomimo takiego komfortu i miękkości samochód bardzo dobrze trzyma się drogi.
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Nie jest to sportowe coupe, nie jest to terenowiec, nie jest to dostawczak. Jest to limuzyna i takie właśnie ma zawieszenie. Wybiera dziury i przenosi nas nad nimi bardzo delikatnie. Nic głucho nie stuka, nic nie wali. Auto jest wciąż na orginalnych podzespołach i nic sobie nie robi z polskich dróg a kiometry lecą.
~Maruś
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Bardzo wygodny, co przy tej wielkości auta to raczej normalne. Nie ma problemu z ominięciem przeszkody nawet przy dużych prędkościach. Na śliskim, przy włączonej kontroli trakcji lub/i trybie zimowym - naprawdę ciężko to auto wprowadzić w poślizg. Dla mnie szok. Brawo inżynierowie ROVER\\BMW
~K@rolek
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Nie miałem jeszcze ekstremalnej sytuacji na drodze ale próbowałem autem trochę \"poszaleć\" na wolnej przestrzeni. Nie daje sie łatwo wprowadzić w poślizg a dzięki ASR szybko mozna z niego wyjść. Troszkę sie wychyla ale i to jest nie groźne. Hamulce rewelacja, bardzo dobrze \"wyczuwają\" intencje kierowcy.
~over
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Duży ,, stabilny,, samochód Bardziej na długie trasy a nie na drift :) Nie wiem jak spisuje się na polskich drogach ale mieszkam w Niemczech i tu go użytkuje.Jedynie promień skrętu mógłby być lepszy.W mieście na ciasnych parkingach trzeba się ,,nagimnastykować,,
~Jarosław
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Mam auto 2 lata, przejechałem ponad 40 tys. Nic nie stuka, nic nie puka. Nawet końcówek drążków kierownicy jeszcze nie robiłem. Auto mało sportowe :D ale i nie takiego się spodziewałem. Przy ostrzejszej jeździe pasażerowie muszą się mocno trzymać.
~patrysgn_krk
Kombi 2.0 CDTi 131KM 96kW
Samochod swietnie trzyma sie drogi pomimo tak fatalnego stanu drog jaki mamy w Polsce. Testowalem go na wirazach i musze powiedziec ze bylem bardzo mile zaskoczony. Mysle ze to jest tez kwestia wielu systemow bezpieczenstwa m.in. pomocna kontrola trakcji.

Usterki Rover 75

Rover 75 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomo
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Troche za krótko nim się wożę żeby opowiadać o układzie jezdnym. Zadowolenie-to właśnie słowo nasuwa się samo.
Rover 75 Kombi