Lista ocen Rover 75 (270)

~Michał_M
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Najlepszy samochód spośród wszystkich jakimi jeździłem (około 20). Piękna sylwetka i wspaniałe wnętrze. Świetnie się prezentuje i jest baardzo wygodny. Wybierałem z kliku modeli: Superb, vel satis oraz rover 75 i drugi raz wybrałbym Rovera!! Trzeba uważać na model. Zadbany to gwarancja dobrej jakości i zadowolenia.
~Brzoza
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Za niewielką cene. rocznik 2004 (ale jeszcze przed liftingiem) 53000 zł dostajemy samochód klasy BMW5, Audi A6, Merc E klasa. Bardzo ładna linia nadwozia. Robi niesamowite wrażenie. Trzeba się liczyć z zazdrosnymi spojrzeniami sąsiadów :) Naprawde POTĘGA na kołąch. Polecam Polecam i Jeszcze raz Polecam. Tylko CDTi :D
~merzullord
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
jak na auto tej klasy nie powinno występować tyle usterek tych drobnych, ale i tych poważniejszych. Auto nie jest dopracowane a oryginalne części są drogie, robione jakby w pośpiechu czy na kacu przez ludzi z British Leyland, co tydzień coś w nim dłubię, zamiast \"rozkoszować\" się jego wyglądem jak większość użytkowników. Gdybym się jeszcze raz decydował na ten samochód, to jeszcze raz głęboko bym się zastanowił, co nie znaczy, że bym go nie...
~Tomo
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Anegdota na początek-wszyscy mówią, że jest podobny do Jaguara :-) A może to ja mam problemy ze wzrokiem. Na poważnie-mój ci on. Kiedyś o takim marzyłem a teraz marze żeby został ze mną forever. Taki jest Rover 75-niepowtarzalny. DOBRZE GO MIEĆ
3,5
~zico54-->
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Mimo iż wnętrze w momencie kupna ....zadziwia swoim pieknem i wykonaniem(haha) i piekna sylwetka przyciaga nie jednego przechodnie to auta nie polecam na przyszlosc....jesli mialbym szukac samochod w kwotach od 35 do 50 tysięcy.To napewno nie był by to Rover!!
~tomcio
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Nie mam wiecej zastrzezen, do codziennej jazdy starczy, w koncu to nie wyscigowka. Na codzien jezdze w 4 osoby do pracy i jakos jedzie, aczkolwiek kiedy jedziesz sobie stalo predkoscia ze 100km/h (2000obr/min)i zdecydujesz sie wyprzedzic to musisz zredukowac, ale jak turbina sie zalaczy to leci:) (Silnik)
3,5
~fokal55
Sedan 2.5 V6 177KM 130kW
Auto samo w sobie bardzo przyjemne, wygląd, komfort, praktyczność na co dzień, jest na wysokim poziomie. Niestety są poważne minusy i skrajności np: fatalne oryginalne nagłośnienie (radio Wilga lepiej gra...) a na drugim biegunie świetny układ jezdny.
~msprinter
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Auto doskonale wygląda, jest bogato wyposażone, wykończenia wnętrza są znakomicie spasowane, prowadzenie to sama przyjemność.
~tygrys
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Gorąco polecam. Niska cena , super komfort, ekonomiczny ale trzeba szukać nie zniszczonych egzemplarzy. Ja taki znalazłem i jestem zadowolony, ale szukając widziałem sporo szrotów nie nadających się do niczego. Mam najbogatszą wersję łącznie z tv, navigacją, skórą, el fotele, itd. Długo można wyliczać wyposarzenie. Silnik ja polecam tylko diesla. Robione przez BMW, a benzyna robiona przez anglików i można sie naciąć. Nie wspomniałem wcześniej...
Dziennik kosztów dla Rover 75
6,9
12,5
12,6
~bodzio_1958@o2.pl
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Sprowadziłem go z Niemiec/ w tym roku/ , ktoś mi powiedział że Niemcy nie darzą go zaufaniem- GŁUPCY. Czy,aż tak ciężko pochwalić czyjś produkt- bo nie niemiecki. Poprzednio miałem Rovera 620 Si-jeździłem nim 2 lata i także byłem b.zadowolony i już wtedy wiedziałem ,że następny będzie 75. Jeździ się bardzo wygodnie,wyposażenie które posiada gwarantuje bezpieczeństwo podróżowania a wykończenie wnętrza przyjemność.