Lista ocen Saab 9-3 II (27)

~Grzegorz
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Generalnie jest to świetne auto z małymi mankamentami. Jakość plastików jest za słaba jak na auto tej klasy. Hamulce wydają się niewystarczające, zwłaszcza przy dynamicznej jeździe. No i układ kierowniczy mógłby być bardziej precyzyjny. Więcej minusów nie widzę. Dzieło sztuki szwedzkiej inżynierii. Świetne auto dla młodego kierowcy który chce się wyróżniać z tłumu.
~Sobocinski
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Generalnie auto jest po prostu doskonałe. Przede wszystkim na trasy, raczej dla spokojnego kierowcy, niesamowicie komfortowe, CICHE, oszczędne. NIE JEST TO SPORTOWY SAMOCHÓD - nazwa sportsedan jest tylko kosmetyką, to typowy sedan/limuzyna do jazdy klasycznej :D
~JoeBo
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Nie trzeba być wielkim znawcą motoryzacji by móc zakochac się w Saabie. Pięna linia nadwozia, ergonomia i smak wykoania sprawiają, że tym autkiem można nie tylko robić wypady rodzinne za miasto ale i ze spokojem podróżować w dłuższe trasy. Sama marka nie jest popularna, choć z dnia nia dzień przybywa coraz więcej jej użytkowników.
~Krzysztof K.
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Przez rok czasu przejechałem samochodem ok 24.500 km w tym 4 x 20h jazda na dystansie 1.600 km. Nie da się źle o nim wypowiadać. Potrzebuję nieco większego autka - myślę o kategorii SUV ale z żalem będę wysiadał z mojego "saabolotu"-napewno zostawię go jako drugie autko w rodzinie.
~Jacek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Bardzo, bardzo lubie ten samochód. Nawet po 5ciu latach użytkowania. Saab używa w sowich materiałach marketingowych rysunek symbolizujacy kierowcę z uśmiechnętą gębą. Wierzcie mi, to nie jest tylko marketingowy chwyt. To działa!
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Ładnie się zbiera już od 1800 obr/min. Jest minimalna turbo-dziura ale jak na auto z pojedynczym turbo jest dobrze. (Silnik)
~dawid10441044
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Auto niebagatelne, ponadrzeciętne, cieszące zarówno właściciela, jak i oko przechodniów oraz kierowców.
~Przemek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Samochód kupiłem kiedy miał już 15 więc opinia dotyczy samochodów jakie możemy obecnie kupić. Samochód bardzo fajny, ale osobiście w 2024 roku samochód raczej dla osób, którym usterki nie straszne. W aucie wymieniłem dużo rzeczy przez 5 lat kiedy samochód był w moim posiadaniu. Raczej nie rujnowały finansowo, ale cały czas coś. Na co zwróciłbym na pewno uwagę podczas zakupu auta ponownie to potencjalna korozja kielichów z przodu i tylnich...
3,8
~Pepe
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Piękny z zewnątrz , serce wielkie i te ruchy !!! - karoseria , moc i jazda = :) Ale te drobiazgi ( jakość wykonania ) ujmują trochę radości , a dobija kompletnie serwis ( od wejścia do wyjścia - świat stanął w miejscu w latach 80-tych ) . A to serwis ( jakość , szybkość , ceny , ustalanie i usuwanie przyczyn usterek oraz podejście do klienta , komfort itd.) ma wpływ na kolejną decyzję zakupu nowego auta !!! Ale widać , że nie każdy potrafi...
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II
7,2
11,1
11,5
~Dawid
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Żadnego auta nie wspominam z taką sympatią. Piękne, wygodne, ponadczasowe. Ma swoje bolączki jak każde inne ale w ogólnym rozrachunku-wspaniałe. Do dziś zastanawiam się nad kupnem kolejnego Saaba. Szczerze polecam! (chociaż warto sprawdzić kilka modeli przed zakupem, żeby później nie narzekać)