Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW 2002-2004 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalf1@o2.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Rodziny jeszcze nie mam dlatego jak dla mnie z przodu wystarczająco na mam prawie 190cm. Z tyłu miejsca znacznie mniej dla takich ludzi jak ja ale nie kupowałem tego auta z myślą o pasarzerach, rodziny tez jeszcze nie mam. Spory bagażnik w którym wszystko się mieści od wędek po narty itp.
~Paweł3
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Pozycja za kierownicą doskonała. Oczywiście jest możliwość regulacji kierownicy czy fotela ale jak wcześniej wspomniałem posiada skórzane kubełkowe fotele. Tylna przestrzeń jest już mniej wygodna ale jak na tą klase samochodu jest bardzo dobra.
~Maciej
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Dla kierowcy i pasażera obok jest bardzo dużo miejsca. Trochę mniej miejsca na nogi mają pasażerowie z tyłu gdy za kierownicą siedzi wysoka osoba ( powyżej 185 cm )
~robot0
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
dużo, a nawet bardzo dużo miejsca, przy czterech osobach średniego wzrostu na tylnej kanapie można założyć nogę na nogę (co nie jest zbyt częste we współczesnych samochodach)
~1bandzior1@wp.pl
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Z przodu ok - z tyłu raczej średnio. Dla małych dzieci ok. Spore auto na zewnątrz, w środku takie sobie. Ja jeżdżę z przodu więc co sie dzieje z tyłu - nie mój problem.
~Cypisek.
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Jak na takie długie auto to miejsca w środku z przodu jest idealnie ale z tyłu jest slabo brakuje miejsca na nogi. Za to bagażnik jak na sedana jest duży.
~Irek irekglodowski@gmail.com
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Samochód bardzo wygodny,wystarczająco dużo miejsca jeden na drugim nie siedzi również z przodu.
~ADAM
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Duże auto z zewnątrz ale w środku miejsca mniej. Dla mnie wystarczająco, z tyłu nie podróżuje.
~vargate
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
z przodu rewelacja, z tylu wieksi pasazerowie moga miec problem z nogami
~tomalka_2007
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Tu mogło być lepiej ale dl adwóch osób wystarcza w zupełności!
Saab 9-3 II SportSedan