Lista ocen Seat Altea (301)

~Krakus
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
A właściwie więcej niż dobrze - na czwórkę z małym plusem. Duzy plus za przestrzeń, ergonomię i sylwetkę
~MichalEs
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto po czipie jest dynamiczne i z pazurem jak na klekota, fabryka w bezawaryjnym 1,9Tdi dawala za mało mocy.
3,5
~jar
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
hmmmm, dla kogo właściwie jest to auto - ja go kupiłem z przeznaczeniem rodzinnym, ale hałas i brak komfortu bardzo mi ten charakter psują. No i jeszcze jedna rzecz - na początku tego nie zauważałem, ale teraz mi przeszkadza - tandeta w kokpicie i ogólna szaro-burość.
~mdunczyk
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Posiadam egzemplarz wyposażony w pakiet sport-up i nie żałuję wyboru. Lubię twardo zestrojone zawieszenie gwarantujące trzymanie toru jazdy, dynamiczny, elastyczny i ekonomiczny silnik oraz dużo przemyślanej przestrzeni. Sylwetkę uważam za jedną z najbardziej interesujacych w porównaniu z konkurencją (trochę futurystyczna i ze smakiem)- ale to już rzecz gustu. Przed zakupem przeszły selekcję dwa auta: Toyota corolla verso oraz Seat Alea xl....
~butrus
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo fajne rodzinne auto, wygodne, pojemne, niezawodne, oszczedne. Tylko drobne wady. Dla rozsadnych. Nie dla szpanerow.Mam od nowosci zostawie synowi bo to super autko. Mogloby byc troche cichsze, ale to tyle.
~Alteista, grzesiania@interia.pl
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Bardzo przyzwoity samochód. Nigdy nie miałem Seata i w zasadzie ten zakup był w ciemno. Ale nie żałuję. Jedyne co mogliby poprawić to przyciemnić wściekle niebieską kontrolkę od długich świateł na tablicy zegarów. Oślepia w nocy. Już myślę o altei ale 2,0 benzyna. Bo te niemieckie diesle za bardzo przypominają traktory...
~Jurek- 48
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Mam nadzieję że długo nie będę musiał zastanawiać się czy dobrze zrobiłem sprzedając bezawaryjnego Golfa na to cudo z Hiszpani.
~k4m62@klaudyny.net
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Auto przepiękne -trudno obgonić się od gapiów ;). Bardzo wygodne i przestronne. Bardzo dobrze wykonane i niezawodne. Czego chcieć więcej - (grubszego portfela) i kupić z 2,0 TD 140 koni 6 biegów... miałem przyjemność nim się przejechać... to poprosty pocisk a nie samochód..... Mimo wszystko konkurenci (scenic, verso czy c-max czy touran) przy nim nawet nie postoją... Napewno nailepszy wybór w tej klasie -biorąc pod uwagę całokształt tych aut...
~660 688 345
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Duże rodzinne auto ze sporą przestrzenią dla wszystkich podróżujących z bagażnikiem 400litrów. Na długie i bez awaryjne wypady jest super za stosunkowe nie duże opłaty za paliwo. Bezpieczne i ekonomiczne w użytkowaniu:) Ładna linia nadwozia.
~Kot
Freetrack 2.0 TSI 211KM 155kW
Po chip tuningu 250KM/350NM - zrobił się naprawę szybki (0-100km/h w 7s !) (Silnik)