Lista ocen Seat Altea XL (90)

~Maciej
XL 1.4 MPI 85KM 63kW
Samochód 3 lata temu przywiozłem sobie z Niemiec z autentycznym, zweryfikowanym przebiegiem 150.000km. Jestem zadowolony z zakupu pomimo pewnych usterek (wtryskiwacz, zamek bagaznika, zamek tylnych drzwi, plastikowy łącznik plynu chłodzącego). Serwis jest relatywnie tani, auto jest bardzo oszczędne. Z tyłu mieszczą się 3 foteliki !!!!!!!!!!!!!! :)
~Grzegorz
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Autko naprawdę swietne, na początku balem się ze może być mało mocy ale przyjemnie się rozczarowałem. Na jazde do miasta idealny, na trasie zupełnie wystarczający, chyba ze ktoś jeździ 200km/h.
~kkk
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Układ wielowahaczowy trzyma dobrze, poprzednio miałem autko z belka skretna (Układ jezdny)
~Sproket
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam .Polecam ten samochód wszystkim którzy mają małe dzieci a nie chcą jezdzić vanem który pali jak smok. Autko było by super gdyby nie wyciszenie!!!Tu Panowie z SEATA dali ciała. Jeżdziłem wcześniej Peugeotem 406 -tam w porównaniu do ALTEI było bardzo cicho.Ale poza tym rewelka -zgrabny zwarty dający się polubić samochód rodzinny.POLECAM.
~occupier
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
jak na 105 kucy smiga super-biorac pod uwage gabaryty auta (Silnik)
3,2
~KIDA
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
glosny na wolnych obrotach potem rakieta 320nm rori swoje (Silnik)
2,9
~Radek
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
widoczność marna, mała przednia szyba, słupki boczne rozbudowane świetnie zasłaniają boki (Widoczność)
~sławek
XL 1.6 Mpi 102KM 75kW
Przednie słupki trochę grube ale można się przyzwyczaić (Widoczność)
~Norbert
XL 1.6 Mpi 102KM 75kW
Niewielki a pakowny i pojemny, rozsądne spalanie, dobre blachy, bezawaryjny, tania wymiana części jak; filtry ,rozrząd, klocki,itp...dobrze się prezentuje , niewymagający, bez strachu że się niedojdzie w trasie, dobra cena.
~wd4
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik jest bardzo ekonomiczny i dynamiczny. olej wymieniam co 15000 i jeszcze ani razu nie robiłem żądnych dolewek. zero awarii (Silnik)
Seat Altea XL