Lista ocen Seat Altea XL (90)

~Mariusz
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
No to jestem obieciałem ze po roku sie odezwę wiec sie odzywam :). To tak samochód posiadam juz 1,7 roku i przez ten czas nic sie nie działo wymieniłem olej filtry. Nadal uważam że jest to świetny samochód i jestem z niego bardzo zadowolony (bardzo cieszy mnie to że nie jest nafaszerowany elektroniką!). A pozatym wszystko co juz pisałem wczesniej.
~rysach@wp.pl
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Jak kupowałem to auto to porównywałem je z WV Touran, Skoda Yeti i Roomstar a także Opel Zafira. Wybór najlepszy z tych wszystkich. Wygoda i ergonomia bez porównania.
~Humito
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód dla rodziny 3-4 osobowej. Atrakcyjny wygląd. Do tej pory inni sie za mna oglądją :-)
~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak na tę moc i ponad 1400 kg - super. Cichy, elastyczny, czuje się wysoki moment obrotowy. Nie naciskam mocno, bo jeszcze docieram (Silnik)
3,3
~Sławek
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto dobre dla kierowców poruszających się na co dzień po równych i nie długich drogach , w przypadku wyjazdów po kilkaset kilometrów zawieszenie i za mały fotel dają się poważnie we znaki.
~VAG plus
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Auto zaskoczyło mnie przyzwoitym przyspieszeniem ( jak na pojemność silnika) i wyciszeniem. Wnętrze idealne dla rodziny 2+2. Bagażnik całkiem spory choć...troszkę waski. Jakość materiałów przyzwoita. Bardzo wygodny na trasę, w mieście też ok. Dobra widoczność.
~A.L.
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
jest super, ale trzeba nauczyć się jeżdźić z tym silnikiem - ta uwaga zwłaszcza dla kogoś kto jeździł samochodem z silnikiem 1,9TDI, zupełnie inna kultura pracy, co nie znaczy, zę gorsza :) OJ NIE!:) (Silnik)
~deszczokrata re*
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
seat to audi dla ubogich i tyle ale naprawde jest niezle...
~Andrew
XL 2.0 TDI CR 140KM 103kW
To już moja druga Altea Xl z tą różnicą że teraz mam diesla CR 140KM. Generalnie to bardzo dobry samochód dla rodziny 2+2.
~zbeniek1@wp.pl
XL 2.0 TDI CR 140KM 103kW
Zakochałem się w Altei XL od pierwszego wejrzenia.
Seat Altea XL