Lista ocen Seat Altea XL (90)

2,5
~Arni35
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód zawiódł mnie prawie w całości. Jedyny plus to funkcjonalność wnętrza choć i z tym jest problem. Auto przez 4 lata użytkowania było 6 razy na lawecie bądź holowane(citroen c5 2.0hpi ktorego też użytkowałem był w porównaniu z seatem bezawaryjny).
~marcin
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam podniesienie mocy do 135 km. Niewielka cena a frajda spora.
~marcin.drzal@oksydan.pl
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Fajne, w miarę ekonomiczne auto rodzinne - no i wygląda lepiej niż Toledo:). Pali mało, miejsca w nim dużo, po podniesieniu mocy jeździ jak trzeba - w sumie to można powiedzieć że to auto dla taty co w dros=dze do pracy lubi trochę depnąć
~Zemen
XL 2.0 TDI 140KM 103kW
Małe zwinne i pojemne kombi. Zakupione z przebiegiem 175tys od pierwszego właściciela nie zajechane. W 2 lata przejechałemgłównie autostradami, jak narazie 60tyś brak zastrzeżeń
4,1
~Paweł
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto ciekawe, z pomysłem. Więcej pomysłu i chęci stworzenia czegoś oryginalnego niż praktycznego. Za mało schowków i zbyt plastikowy ( aż do bólu). Wyciszenie na bardzo średnim poziomie, dość głośno od najmniejszych prędkości. Dobrze się prowadzi, zawieszenie dość sztywne, jak na wysokie auto dobrze wchodzi w zakręty. Dla kierowcy 190, dużo miejsca. Polecam to auto
~rollo
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Autko dobrze się prowadzi, jest wygodne, z systemów dodatkowych prawie wszystko ma, jednak wyciszenie i trzeszczące plastiki przeszkadzają.
~Krzysztof
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo lubimy naszego SEATA, polecam białą perłę prezentuje się bardzo dobrze.
3,2
~Michał
XL 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Auto wygodne, ale poważne usterki rozmywają mi pozytywne myślenie na temat tego pojazdu
~Marcin
XL 1.2 TSI 105KM 77kW
elastyczny i ekonomiczny. bardzo cichy. Podczas jazdy w 5 osob brakuje czasem mocy przy wyzszych predkosciach. (Silnik)
~Krzysztof
XL 1.4 TSI 125KM 92kW
Fajne, pojemne i ładne auto. Na pcozątku dziwiły mnie wycieraczki (w slupkach bocznych), ale teraz widzę, że to ma sens, bo czyści lepiej lewą część szyby. Szkoda, że Seat od tego odszedł. Bagażnik olbrzymi.
Seat Altea XL