Lista ocen Seat Exeo (75)

3,7
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Exeo wygląda zadziornie, przynajmniej z przodu : ) i to mi się podoba, światła skrętne w wersji z bixenonem fajnie doświetlają zakręty, miejsca w środku zdecydowanie za mało. Sedan ma może i pojemny bagażnik, ale ciężko zmieścić do niego duży gabaryt, ze względu na mały otwór załadunkowy.
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Spelnia wszystko to czego po nim się spodziewalem.Jestem naprawdę zadowolony!!
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto bardzo fajne - idealne dla młodej rodziny 2+2, lub Rodziny bez dzieci/z dorosłymi dziećmi. Ma mnóstwo zalet (jakość wykonania, ergonomia, przyjemność prowadzenia, geny Audi A4) i trochę wad (główna - przestrzeń w środku, wygoda podróżowania na długich trasach, cena zakupu i ceny opcji dodatkowych). Generalnie jest ok i na pewno jest to lepsza propozycja niż VW golf kombi czy Skoda Octavia Kombi.
~lukasek4433
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Autko jest bardzo fajne. Dobrze jezdzi ma mocny, dynamiczny i oszczedny silnik. Materialy sa bardzo dobrej jakosci,a wyglad mi pasuje i nie przeszkadza. Zawsze lubilem Seaty. Ten jest juz 3 i znow jest super jak 2 poprzednie. Nie zawiodlem sie na tej marce. Wole go niz jakies 407 czy Avensise
~Stoly
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Od czterech lat leje i jeżdżę...tamuje tylko do pełna i wiem ,że do 5.5 l na 100 można zejść...ale na spokojnie 6-7.Po zakupie 119.000 wymieniłem rozrząd i olej raz na rok ,kilka żarówek ,opony,pasek klinowy,hydrauliczna pompa wspomagania popiskuje przy chłodzie(już 2 lata ale działa:) ale mieszkam w Irlandii więc nie ma mrozów i ciśnienia na wymianę.Nigdy mnie nie zawiódł .Ródej nie ma grama .Polecam
~Mariusz
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto bardzo przyjemne w użytkowaniu. Dynamiczne, oszczędne, dobrze wykonane, zgrabne, przmyślane, sprawdzone rozwiązania. Piątka!
~Adrian
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Auto nie rzuca na kolana nowoczesnością ale za to wszystko co potrzebujesz jest. Trochę mało miejsca jak na ten segment ale za to wygodnie. Mój jest dobrze wyposażony
~karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Samochód idealny jakością wykonania, wielkością , wyposażeniem i prawie ceną.
~dest
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Komfortowe i wygodne auto o spokojnym temperamencie, dobre w trasę.
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~SSSSS
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Super auto z super silnikiem o ładnym wyglądzie, pewnym prowadzeniu i super jakości za przyzwoitą cenę.