Lista ocen Seat Exeo (75)

~Krzysztof
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Za cenę 30-40% niższą otrzymujemy nowe Audi A4, tyle że ze znaczkiem SEATA i w wersji B7 a nie B8. Koledzy mi zazdroszczą ... :-)
2,5
~Filip R-o
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
jedna wielka awaria, miało być wspaniale a wyszła tragedia - głowica pękła, wtryski leją przez co DPF cały czas się wypala, pompa oleju już się kończy- kontrolka oleju miga.jak zły sen. (Silnik)
~Waldek.
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Skrzynia chodzi lekko i nie haczy.6 bieg 2tys obr przy 120. (Skrzynia biegów)
~Karol
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo przyzwoity samochód. Dobra jakość wykonania, dobre osiągi, właściwości jezdne. Nie jest paliwożerny. Silnik 2.0 i spalanie na poziomie 6-8l/100km to dobry wynik przy dynamicznej jeździe miejskiej i autostradowej 140-170 km/h. No i najważniejszy atut - jest tych samochodów bardzo mało na drogach.
~oneall
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
Problem z ogrzewaniem dotyczy jedynie CR TDI, w TSI nie ma kłopotu. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Asslankris
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Świetny samochód. Przestronne wnętrze, dużo udogodnień.
~MarioS
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Kultura i elastyczność super. Jednak myślę o podniesieniu mocy, co mogę zrobić w autoryzowanym serwisie nie tracąc gwarancji. (Silnik)
~grzegorz 66
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
super silnik, doskonałe przyspieszenie, cichy i ekonomiczny, nie chcę innego (Silnik)
~Łukasz
ST Facelifting 2.0 TSI 211KM 155kW
Świetny silnik, wysoka kultura pracy, moc zawsze dostępna. Zawieszenie i hamulce dostosowane do dużej mocy, świetne prowadzenie.
~seba2
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Przy zimnym silniku czasem z jedynka i rzadziej dójka pojawiaja sie trudnosci z wrzuceniem (Skrzynia biegów)