Lista ocen Seat Exeo (75)

~pansowa
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo poprawny samochod o sportowycm zacieciu ale nie pozbawiony wad.
~Piotr
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Ogólnie, bardzo udany remake dobrze zaprojektowanego samochodu. Uzupełniony nowym silnikiem TSI i siedmiobiegowym tiptronikiem - prawdziwa frajda z jazdy. Kiedy chcemy to przemieszczamy się dostojnie a kiedy tylko zajdzie taka potrzeba możemy zniknąć za horyzontem w oka mgnieniu. Tak na poważnie, pełnia bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu na trasie, w polskich warunkach każde auto do jazdy pozamiejskiej powinno dysponować taką mocą.
~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Samochód, który w ekonomicznej cenie zapewnia doświadczenie z jazdy audi. Bardzo dobrze prowadzi się na autostradzie a w mieście jest to kwestią nawyku. Wygoda jazdy niemieckim samochodem przebija się tu na każdym kroku i warto wspomnieć, że jest on ostatnią generacją silnika 1.8t 20v. Polecam bez zawahania chociaż elektryka naprawdę potrafi płatać figle ale to już ogólna przywara audi. Przy dobrym traktowaniu jest niezniszczalny chociaż...
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak dla mnie to idealne auto dla przeciętnej rodziny. Przy małych zarobkach lepiej wybrać coś oszczędniejszego, a jak ktoś zarabia bardzo dużo to celowałbym w wyższą półkę.
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Świetne auto w miare nowe a jednocześnie ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Tradycyjne zegary I ręczny powodują że czujesz się pewnie. Poprawiony silnik 2,0tdi common rail.
~Amigo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Fajna zabawka . Acha , i w nosie mam ze to poprzednie Audi A4 z innym znaczkiem .
~exeoKRAKÓW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo wysoka kultura pracy silnika, nie ma porówniania z 2.0TDI PD, wyciszenie na poziomie najlepszych w klasie. Świetnie zbiera się od 1,700 obr. Jak dotąd nie zassał nawet kropli oleju. (Silnik)
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
~tomasz
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jedyną wadą/zaletą jest to, łatwo go pomylić z Audi poprzedniej generacji. Hiszpanie mogli go chyba bardziej zindywidualizować z zewnątrz. Środka lepiej nie tykać, mistrzostwo świata w jakości materiałów i ich spasowaniu.
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Najlepsze kombi na rynku. Po 150 tys. brak jakiegokolwiek zużycia silnika czy materiałów wewnątrz. Zadziwiająca jakość wykonania i prowadzenia.