Lista ocen Seat Exeo (75)

~Radzio.plzarze
Sedan 2.0 TSI 211KM 155kW
Auto jak dla mnie jest super całokształt wyko ania rewelka .
~eN
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Średnie spalanie nie przekraczające 6 litrów - dla mnie rewelacja. Przy ekonomicznej jeździe schodzi do 5 lirów. Wiadomo, jeśli ktoś ma ciężką nogę, na pewno musi liczyć się z większym spalaniem, ale i tak jest nieźle. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~(L)owczyKrajowy
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
MIałem na początku lekkie probemy z hamulcami w zime, ale coś w serwisie poprawili i jest ok. I czasem są problemy z wrzuceniem - przy ruszaniu - pierwszego biegu. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~seba
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, może trochę mały bagażnik jak na kombi, ale zawieszenie i kultura jazdy na 6. Spalanie w mieście ok 6.4
~Aras
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zuzycie paliwa naprawde mnie zaskoczylo pozytywnie. Na dluzszej trasie (bez autostrady) potrafil mi zejsc grubo ponizej 5l. Na 100 km spala srednio 5.0 - 5.2. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Tomo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Mam 1,90m a kupiłem żeby nie płacić VAT w ciemno. Czemu nikt nie myśli, że człowiek może mieć ponad 1,75m wzrostu. Ja Cię nie mogę ... (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~stab
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Biegi wchodzą lekko, a komputer wyświetla optymalne parametry zmiany biegu. (Skrzynia biegów)
~marek
ST 1.6 MPi 102KM 75kW
silnik idealny pod lpg srednio 11 litrow przy predkosci 130 km godz autostrada Marek
~VaGMaster
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Super silnik , Super zawieszenie twarde czuć że idzie jak po sznurku , Małe spalanie , dobre wygłuszenie (Silnik)
~Tanap
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Dobrze trzyma się drogi.Wrażliwy przy zmianie pasa jezdni na nierównościach. (Układ jezdny)