Lista ocen Seat Exeo (75)

~Mateusz
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Autko radzi sobie super na autostradzie nawet przy większych prędkościach. Jest to dobry wybór dla kogoś kto potrzebuje niezawodnego i trwałego samochodu. W tych czasach już nie robią takich samochodów i takich silników
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem zadowolony, nie mam zastrzeżeń co do auta, doskonała jakość do ceny, przyjemnie się prowadzi, silnik jest dynamiczny, autko jest szybkie, spalanie zależne od stylu jazdy, kupiłbym ponownie ale z bogatszym wyposażeniem niż posiadam obecnie.
3,1
~robert1272
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto poza silnikiem i systemem bose(płatny)nie ma nic do zaoferowania, stara konstukcja(spadek po audi A4)makabrycznie ciasna w środku z archaiczną deską rozdzielczą z innej epoki.
~Tomasz
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód za bardzo rozsądne pieniądze. Jak to mówią moi znajomi to takie Audi "dla ubogich" - oni się śmieją, a dla mnie to zaleta ;-).
~Zenek
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Po dwóch Japończykach w benzynie, disel Niemiecki okazał się strzałem w 10
~Pepe
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Moje trzecie auto. Pierwsze z salonu. Jak najbardziej polecam.
~VaGMaster
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Witam ponownie. Po przejechaniu 20tys kilometrów mogę napisać więcej o seacie jeśli chodzi o jazdę i silnik wszytko mile zaskakuje ale polskie drogi psują zachwyt auto ma twarde nie mal sportowe zawieszenie które super spisuje się na dobrych trasach i ostrych zakrętach ale takich mamy 20 % w naszym kraju a reszta wygląda czasem jak poligon co niszczy komfort jazdy ale wracając do opinii co do technicznej strony to seat mile zaskakuje silnik...
~Koss
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Za pieniądze które zapłaciłem bezkonkurencyjny samochod
~Adam
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej usterki. Auto jest wygodne i bardzo dobrze wyposażone (posiadam wersję Sport). Jakość wykonania zadawalająca. Auto miało być na dwa lata a pozostanie ze mną jeszcze minimum kolejne dwa :-)
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~kac_vegas
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Oryginalne sportowe zawieszenie montowane w tym samochodzie na miasto jest trochę uciążliwe. Dziury i inne przeszkody trzeba pokonywać z mniejszą prędkością. Za to jazda poza terenem zabudowanym na dobrych drogach bez dziur to komfort i dobre trzymanie auta na zakrętach przy dużych prędkościach co jest dużą zaletą tego auta. (Widoczność)