Lista ocen Seat Ibiza III 1.4 TDi 75KM 55kW 2001-2005 (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Silnik tak jak juz pisalem nie jest wcale glosny jak co niektorzy twierdza. Jedyne co moze przeszkadzac ( i mowie tu o oponach 205, ibiza stylance ) to szum kol, jesli w tym aucie istenieje silnik to napewno pierwsze co bedzie slychac to szum kol ( mowie tu oczywiscie i szybszej jezdzie )
~(L)ucas
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Hmmm wystarczy stanac na zewnatrz auta przy wlaczonym silniku aby docenic jak dobrze wyciszone jest autko . Troch glosniej slychac nasze nawierzchnie ale to juz uroki twardszego zawieszenia
~Emilia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
To jedyna wada tego auta - głośno w nim jak w traktorze, jak to w TDI. Jednak można znieść ten warkot kiedy pomyśli się o minimalnym spalaniu jakie zapewnia ten motor.
~Rafik
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Przy niskich obrotach tak do 2200 obr/min nic nie słychać, a powyżej już zaczyna trochę przeszkadzać ale i tak nie jest tragicznie.
~kluger@o2.pl
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
tu kwestia subiektywna, silnik słychać na wyższych obrotach ale fajnie pomrukuje i mi to w ogóle nie przeszkadza
~Asia
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
głośna praca silnika, co pewnie jest spowodowana 3 cylindrami.. ale da się przyzwyczaić.
~Piotrek
Tu daje się we znaki 3 cylindrowy silnik diesla. Trochę głośno:P
~Tomek
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
W środku prawie nie słychać silnika a w czasie jazdy lekki szum.
~Dexter
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
do 130-140kmh cicho. póżniej dośc głośno. Ale u nas max V chyba jest 90. więc 5.
~Kwpb95
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
W środku cichutko, nie słychać klekotu diesla