Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Silnik bezawaryjny oraz mało palił. Nie był co prawda superszybki, jednak był idealny na krótkie dystanse które przemierzał. Nieco głośny jednak przez te wszystkie lata z nim można było się przyzwyczaić. W końcowej fazie eksploatowania go w naszej rodzinie padł termostat i silnik zaczął brać nieregularnie olej. Może to zasługa pani która miała zawsze ciężką nogę, nawet przy zimnym silniku.
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
nie moge postawić innej oceny niż 5. Kultura pracy doskonała jak to w silnikach z tej grupy.Spalanie jest doskonałe bo w cyklu mieszanym wynosi 5L. Nie wyobrażam sobie innego auta na podwórku niż mojej perełki.Szkoda tylko że ma 3 drzwi,jak by miała 5 to do końca życia!!!!
~Manders
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Znakomite pierwsze trzy biegi, bardzo elastyczne i dynamiczne. Niestety na czwarytm i piatym biegu nieco za slaby np. na trasie czy przy wyprzedzaniu. Troche ospaly do ok. 2000 obrotow.
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
silnik 1.9 sdi nie posiada wygorowanej mocy, ale pracuje ladnie, przy wyprzedzaniu trzeba sie rozpedzaac. od 0- 140km bardzo dynamiczny, za to male spalanie rekompensuje mala moc
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dla osób które nie wymagają ogromnych osiągów prędkości rewelacja. Demonem prędkości to ona nie jest ale prowadzi się rewelacyjnie.
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Silnik jako w grupien VW,dziwek silnika mowi sam za siebie-doskonaly lecz 64KM na trasie nie pozwalają na zabawe w Kubice.
~pio...
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Odpala na dotyk, silnik pracuje równo i cicho. Zero wycieków, silnik sie nie przegrzewa.
~Adam
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Jest trochę głośny, lecz w granicach przyzwoitości.Calkiem elastyczny jednak bez szaleństw.ok.
~tadek28
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
silnik troszke slaby ale dla spokojnej osoby, na TIRA wystarczy redukcja i jest ok
~gepardx5
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
o ile dla kogoś jest wolny to ja nie wiem ... dla mnie rakieta