Oceny Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008

Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008

~tichonow@wp.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Gdyby nie ten nawiew w lecie to byłoby wyśmienicie. Co z nawiewem w waszych wózkach. Piszcie: tichonow@wp.pl. Ogólnie jestem zadowolony z tego toczydełka. Na miacho jak w sam raz. Trzeba uważać na hamulce. ABS karygodny. Mam nadzieję że przeżyję następne hamowania. Ogólna ocena dobra. Miewałem różne wózki a seacinę zaliczę do tych ciekawych. Design OK. Silnik , no cóż sam taki wybrałem. Ferrari F-50 to to nie jest ale toczy się do przodu a...
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Samochód był w naszej rodzinie ponad 8 lat. Sprowadzony w 2007 roku z przebiegiem około 120 tyś km, drugie tyle przejechał u nas. Samochód ładny wizualnie, służył bezawaryjnie, niestety po kolizji ze słupem w grudniu 2015 został sprzedany jako uszkodzony.
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dla mnie jest to samochód idealny zarówno pod względem komfortu jazdy jak i kosztów utrzymania. Prowadzi się go fantastycznie, genialnie trzyma się drogi, osiągane prędkości są jak dla mnie w zupełności wystarczające.
~rpo73
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
moja ocena autka jest bardzo dobra, po 4 miesiącach i 4 tys. km, dobrze się prowadzi, nie sprawia kłopotów, mało pali, nie psuje się, zobaczymy, jak będzie na jesień i w zimie, bo te pory roku najbardziej dają \"w kość\" autom ...
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
ogolnie ten model IBIZY podobał nam sie od momentu jak tylko pojawil sie w sprzedazy.Niestety dopiero teraz ich ceny spadly do pulapu z ktorym moglismy sobie poradzic i tak spelnilismy swoje marzenie o jezdzeniu IBIZA.Nawet kobieta zdecydowala sie isc na prawo jazdy bo chce nim jezdzic. Auto jest poprostu sliczne.
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Godne polecenia zwłaszcza 5-drzwi z pełnym wyposażeniem-daje poczucie bardzo komfortowego i funkcjonalnego auta, maleńkie w mieście, zupełnie wygodne w trasie, zadowolone będą szczególnie te osoby które nie przykładają dużej wagi do szybkości i dynamiki za to cenią oszczędność w użytkowaniu i utrzymaniu, bo komfort i wygoda zadowolą każdego. Czasem może braknąć dynamiki-wyprzedzanie przy 80-90km/h trzeba przemyśleć.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW
5,6
~Adam
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Jest to dobre auto, którym zjeździłem Europę,popsuł się wtedy przegub,ale dobrych kilka tysięcy auto jeszcze przejeździło. Zamarzają zamki zimą rzadko,psują się czujniki temperatury zewnętrznej,od początku bierze trochę oleju tj. raz na parę tysięcy trzeba dolać trochę.Nie ma wycieków.Podejrzewam,że bez napraw pojeździ spokojnie drugie tyle czyli następne 120 000.Jest niezawodny,godny polecenia.Rdza była na tylnej klapie,reszta ok.
~adamkot1@wp.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
To jest moja druga ibiza, poprzednia była z roku 1995 z silnikiem 1.3 (LPG), byłem z niej berdzo zadowolony dlatego kupiłem drugą tym razem z silnikiem 1.9 SDI i to był bardzo dobry zakup. Średnio spala 5.4l/100km i bardzo dobrze "trzyma" się drogi
~Ania
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Przez 4 lata zrobiłam autem 40 tys kilometrów i nie było z nim żadnego problemu. Poza tym bardzo niskie spalanie
~Hermes
Fantastyczne auto. Tanie w utrzymaniu pali 5l ON. Części za pół darmo. Polecam