Lista ocen Seat Ibiza III 1.9 SDi 68KM 50kW 2001-2008 (18) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moglas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Ogólnie w Corsie B i Punto II miałem założone sportowe sprężyny i jazda była rewelacyjna (nie po dziurach oczywiscie) w szczegolnosci w zakretach.Po zakupie swojej \"perełki\" tez przymierzałem sie do wymiany zawieszenia na SPORT ale po przejechaniu ok 10tys km stwierdzilem ze nie ma to najmniejszego sensu poniewaz drogi trzyma sie rewelacyjnie,na zakretach nie buja nim jak na statku i jest dosc sztywna. jak dla mnie 6+
~Mikołaj
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Auto fajnie się prowadziło, jednak było nieco nisko zawieszone co skutkowało szorowaniem "brzuchem" po asfalcie w koleinach, szczególnie gdy było obciążone. w przednim zawieszeniu nieraz coś pukało, wymieniane były łączniki stabilizatora, tył bezawaryjny.
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Trzyma się drogi jak mało jakie autko.Miałem wcześniej Punto 2 na glebie na dystansach i Corsę B na glebie i Ibiza trzyma się drogi w zakrętach jak moje poprzednie,w ogóle nie myslę żeby ją \"kłaść\" na ziemię
~Kaktus
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi. Prowadzi się lekko i zwinnie, nieco brak dynamiki jak w samochodach z silniejszym silnikiem, jednak jest to kwestia przyzwyczajenia.
~Manders
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Samochod uzytkowany jest w Hiszpanii. Na tutejszych drogach twarde, sportowe zawieszenie spisuje sie znakomicie. Jazda na zakretach to prawdziwa przyjemnosc!
~pio...
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
jazda tym autem to prawdziwa przyjemnosc, zawieszenie dostanałe, nic nie stuka, nic nie puka, doskonale trzyma sie drogi:)
~Dirty_Harry-1,9 SDI, kulcikriu@gazeta.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Bardzo kompfortowe prowadzenie, poczucie pełnej kontroli. Świetnie dobrane wspomaganie. Żadnego "myszkowania".
~lukasz 24
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
po 100tys. zawieszenie do wymiany, ale przedtem dobrze trzymal sie drogi na alu 15´
~dlugas
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
choc na poprzecznych nierownosciach jakby troche za twarde zawieszenie
~tichonow@wp.pl
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Dobry na równym. Na dołach mam uczucie że zaraz gdzieś polecę.