Lista ocen Seat Ibiza V (24)

~Michal J.
Seat Ibiza V
Auto ma sporo zalet i sporo wad, których na początku nie wida. Uwydatniaja się z czasem i trzeba się przystosować jeśli chcemy jeżdzić auteem. Zacznijmy od zalet: silnik, kztałt karoserii oraz wnętrza, kierownica, komfort podróżowania.
~KPSL
Seat Ibiza V
Nowy Seat Ibiza zaskoczył mnie swoim całokształtem. Chciałem samochód nowy, dobrze wyposażony, ale też nie najdroższy. Wybierałem wśród wielu samochodów klasy B, ale tylko Seat był na tyle nowoczesny, przemyślany i dopasowany do mnie, że wybór był wręcz prosty. Jest lepiej wykonany niż Polo, wygodniejszy niż Fiesta, większy niż i20 i tańszy niż Mazda ;) Moja Ibiza jest w wersji FR (Full LED), w kolorze Mystery Blue i "siedzi" na 18 calowych...
~Regon
Seat Ibiza V
"Dodatek" do komentarzu z zeszłego roku - po 12 m-cach użytkowania i 28 tys przebiegu.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza V
6,5
~Papitan
Seat Ibiza V
Długo wybierałem samochód. Na początku byłem nastawiony na Suzuki Swifta, ale w końcu nawet nie zrobiłem nim jazdy próbnej. Odrzucony za zbyt mały bagażnik i słabe wyciszenie. Potem brałem pod uwagę jeszcze Tipo, Astrę, Micrę, i20, Rapida i Fiestę. Dwa pierwsze albo za drogie albo zbyt słabo wyposażone i słabe silniki, kolejne dwa za małe i słabe silniki, Rapid gorzej wykonany niż Ibiza. Ostatecznie wybierałem między Fiestą i Ibizą, zrobiłem...
~Regon
Seat Ibiza V
Samochód mam od niecałych dwóch tygodni - przejechane 1000 km. Ogólnie ten wpis ma być pierwszy, a za rok, może dwa chcę dodać kolejne jeśli coś w moich odczuciach, awaryjności czy zużyciu paliwa się zmieni. Samochód w wersji Style z pakietem comfort+ (częściowe LED-y, felgi 15 cali i czujniki parkowania) oraz podłokietnikiem. Wersja była "krojona" pod konkretne zastosowanie (jazda do pracy 40 km ekspresówką, jazda po mieście, wyjazdy...
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Bardzo fajne auto - nowoczesne, dobrze wygląda, dobrze jeździ a do tego jest zaskakująco przestronne. Dowód na to, że może być i praktycznie i przyjemnie. Polecam wersję z oświetleniem fullLED. Raz, że lepiej wygląda a dwa - jakość oświetlenia jest naprawdę rewelacyjna.
~Maciej
Seat Ibiza V
Mimo wad auto ma więcej zalet. Fajny bolid do polatania od święta i na co dzień. Idealne autko miejskie. Z silnikiem 1.5 bardzo dydnamiczne.
~Mirosław
Seat Ibiza V
Świetne auto. Mało minusów. Bije konkurencję. Ktoś tam pisał o fiescie jest znacznie mniejsza. A polo nie jeździ tak sportowo. Skoda gorzej wykonana brzydkie zegary w seacie sportowe. Więcej konkurentów nie ma. To auto ma charakter i dusze. Polecam gorąco zakochałem się od 1 wejrzenia.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Świetny samochód, który po świetnym pierwszym wrażeniu tylko zyskuje w czasie eksploatacji. Silnik tsi spisuje się świetnie, polecam tez reflektory LED - świetnie wyglądają i niezłe świecą.
~Michał
Seat Ibiza V
Auto ma kilka drobnych wad, trzeba wziąć pod uwagę, że to jest segment miejski. Jednak za tę cenę nie znalazłem nic lepszego pod względem silnika, ilości miejsca i wyposażenia.