Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.6 100KM 74kW 1999-2001 (43) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bonuss
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Urwany silnik, przedziueawiona miska, muł silnika, felerne nowe kable WN, zamki, wciekanie wody na podłogę, padniety przekaźnik wycieraczek, przestawiajace sie napiecie paska rozrzadu (napinacz feler?), dziurawy dolot, pekajace kolektory wydechowe (dwa załatwiłem), tuleje stabilizatorów, spalona cewka klimy, zepsuty regulator alternatora, uszkodone lusterka luźne, piszczące sprzegło (odgłos nie wiadomo co oznacza)
~Patryk
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Jeżeli ktoś nie ma problemu z drobnymi usterkami to jak najbardziej ta kategorie mogę polecić. No pomijając fakt tej niefortunnej skrzyni. Ogólnie odkąd mam ten samochód to z droższych wymian/napraw to był rozrząd po zakupie, tarcze klocki (ale to cześć eksploatacyjna), alternator, który trzeba było zregenerować no i czeka mnie wymiana skrzyni.
~GRUBY
Hatchback 1.6 100KM 74kW
SKRZYNIA BIEGÓW PADŁA PO 35 TYS.- PRZY OKAZJI PADŁO SPRZĘGŁO. OBIE USTERKI TUŻ P0O GWARANCJI. TERAZ TO ZNACZY PRZY 90 TYS. ZACZĄŁ WARIOWAC KOM0UTER MIMO DOŚC GŁEBOKIEGO UMIESZCZENIA W PODSZYBIU DOSTAŁ WODY I NIESTETY IDZIE DO WYMIANY. MASKA Z PRZODU - LICZNE WYKWITY PĘKNIĘTEGO I SPURCHLONEGO LAKIERU.
~jozio11
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Za towieksze - niejednokrotnie. Samochod lubie ale juz kilka rzeczy bylo wymienianych: padl klakson, cewka (dwa razy) w tym pierwsza po 30 000, czujnik cofania Made by Delphi, lozyska kol przednich - dwa razy, czujnik obrotow (w pierwszym dniu wakacji w Grecji - laweta!). Mimo to lubie moj samochod.
~oskor
Hatchback 1.6 100KM 74kW
w ciągu 4 lat ekspolatacji na naprawy wydałem 900 złotych, przy czym 800 kosztowało wymienienie sondy lambda po prawie czterech latach. Uważam że jest to super wynik.
~psychokazik@go2.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Do powaznych usterek moge zaliczyc lakier. Znalazlem u siebie zakamuflowane miejsca przez dealer´a i kilka niedociagniec maszyny ktore moga za kilka lat sie glosno odezwac!
~LEON 2002
Hatchback 1.6 100KM 74kW
2 razy wyskoczyl blad elektryki silnika czy cos takiego ale po tyg kontrolka sama zgaslo i szybko pada bateria pilota od c z
~_paaw_
Hatchback 1.6 100KM 74kW
wysiadła jedna z cewek zapłonowych - dało się jechać. pękła przednia szyba, w zasadzie bez powodu. Mała sztywność nadwozia?
~wozi pwoz@amedec.amg.gda.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
znowu 4+. Przy przegladzie po 30000 km sie okazalo, ze sa do wymiany 2 tuleje od whaczy przednich (koszt 60 zl za obie).
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.6 100KM 74kW
8,9
~Kacper
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Brak usterek występujących z samych siebie, co najwyżej z niewłaściwego traktowania przez właściciela
Seat Leon I Hatchback