Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (73) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek / O.
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wentylacja i ogrzewanie radzą sobie dobrze. Oczywiste jest, że autko zanim się nagrzeje potrzebuje przejechać kilka kilometrów - w końcu nie jest to benzyniak. Klimatyzacja (w moim przypadku ręczna) jest wydajna, choć podczas jej załączania, czuć spadek mocy samochodu (ale jest to objaw typowy).
~V
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Przy włączonej klimatyzacji szyby błyskawicznie odparowują. Jak to TDI- nagrzewa się dość długo ale też dłużej stygnie. Czasami odzywa się popiskująca dmuchawa. Problem opisywany na różnych forach. U mnie po przesmarowaniu ucichła.
~medyk
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Początkowo miałem do pracy 5 km i przy niżych temp w zimie nie dogrzewałem auto. Brak wycieraczki z tyłu powodował także zaleganie długo śniegu na tylnej szybie. Jednak ta tylna szyba i tak mi nie służyła bo prawie przez nią nic nie było widac
~Mateusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeśli jest climatronik, to niestety w zimę przy spadku temperatury poniżej 0 stopni Celsjusza, climy nie włączymy. I to jest minus, za to ocena na 4. Parujące szyby są wtedy koszmarem. Nie orientowałem się czy można to w jakikolwiek sposób usunąć.
~Artur
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj oceniam na 5. Mimo, że Diesel wolniej się nagrzewa od benzyny to w zimie nie ma problemów, żeby odmarzła szyba, skrobaczki używam sporadycznie, kiedy już zaspałem. Po za tym klima bardzo dobra.
~Ster85
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Klimatyzacja manualna działa bardzo sprawnie i szybko daje chcianą temperaturę. Nawiew w zimie również szybko pozwala opanować zaparowane szyby i daje ciepło wewnątrz, gdy na zewnątrz jest bardzo zimno.
~PEP
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Polecam wersje z automatyczna klimatyzacja. Moj egzemplarz ma problem z swierszczacym wentylatorem na niskich obrotach silniczka. Funkcja Auto: Chlodzi szybko-grzeje szybko. Coz wiecej chciec...
~puchatek.fm
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam climatronic i muszę powiedzieć że w lecie jest super a w zimie to moja żona go poprostu uwielbia. Mały problemik przy odparowywaniu przedniej szyby (chodzi o długość czasową, ale to nie przeszkadza)
~fisher
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
autko mozna szybko rozgrzac i ochlodzic, z jednym zastrzezeniem...nagrzewac je mozna dopiero po rozgrzaniu silnika,co w warunkach zimowych trwa ladnych pare minut.do tego czasu pozostaje ciepla kurtka.

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~darkocorazzo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ręczna klimatyzacja daje radę nawet w największe upały. Należy jedynie pamiętać o regularne napełnianie i odgrzybianie. Jedynym minusem, że nie można włączyć klimy
Seat Leon I Hatchback